Павло Шум
@12_07_1999
Стихи Все
Разом з тобою
Я буду з тобою…У щасті й біді, Я буду з тобою назавжди… Ітимемо разом ми довгим шляхом, А погляди будуть безхмарні. Я буду з тобою…Крізь море завіс, Я буду для тебе розрада. А наша любов звучить в далечі- Ти моя незрівнянна порада!!!
4
0
111
Тебе люблю
Тебе люблю, моя дружина ! Щаслива посмішка твоя Красива, добра ти, шикарна, ніжна Одна на все життя для мене рідна Яким би не повернувся я додому Ти завжди рада бачити мене Я радий чути голос твій спокійний Щасливу посмішку на все життя Люблю тебе і завжди буду лиш любити На вікі вік і серце лиш тобі Ціню тебе моя ти рідна люба За все що ти зробила лиш мені Люби мене моя ти рідна люба І я  любитиму тебе до самой смерті Цінуй життя яке дається нам для цього Як ми зустрілися на нашій перемозі Коли ходили ми з тобою лиш по парку По місту рідному на все життя Хай пам'ятають наші рідні діти Як я зустрів свою кохану Олю.
9
0
170
Життя кохання
Ми давно вже розправили крила І майбутнє пішло як життя  Ми з тобою живемо щасливо  Та цінуємо наше життя Хай прийдуть наші роки  щасливі І минуле хай йде в набуття Ми с тобою живемо щасливо Залишивши позаду незгоди  Твої очі, мов палаючі зірки Горять немов рідна душа Проживемо ми рідна стобою  Ті щасливі та довгі роки.
6
0
168