Прочитати обов'язково)
1 Глава
2 Глава
3 Глава
4 Глава
5 Глава
6 Глава
7 Глава
2 Глава
18:55 12 червня

Ми домовилися зустрітися з Емелі коло ставка. Я стояла зі сфоїм велосипедом і чекала її. Я прийшла на 5 хвилин швидше. Як завжди. Але вона так і не прийшла. Я чекала 10 хвилин, потім 30 і ось уже 20:35. Я дзвоню до неї вона не бере слухавку. Торі також. І взагалі ніхто з дівчат не бере слухавку. Починало темнітм і я вирішила їхати до дому. Але тут почався сильний вітер. Тюльпани які я мала передати через Емелі почали розлітатися. І один тюльпан впав на дорогу. Я бігом підбігла щоб забрати його. Але саме у той часу мене розв'язалися шнурівки. Я зашпорталася і впала. І все що я пам'ятаю як мені в очі світили фари машини.

22:01 Лікаря

- Скільки крові вона втратила??

- Багато... В неї 2+ Перелом руки і скоріше за все перетоніт. А також їй у руку потрапили осколки лобового скла. Жінка загинула на місці.

- Добре. Підготуйте операційну!!!

У мене було чорне пряме волосся довше за плечі і тому крові на моєму волоссі видно не було. Але все обличчя було у синцях. Мої білі речі перетворилися на червоні. Коли я відкрила очі я побачила як мене завозять в операційну. І все.....

Я так думала. Але ні. Другий раз коли я відкрила очі на мені була маска для дихання. Я була підключена до багатьох апаратів. І як тільки я відкрила очі до мене зразу підбігла медсестра. Вона покликала лікаря а той прийшов з якимось хлопцем. Хлопець мав десь 16-17 років. Він зразу підбігла до мене і запитав:

- З тобою все добре?

Тоді я почала переживати бо взагалі не знала його. Тоді я подумала у мене провали в пам'яті? Але мене відволік лікар.

- Як тебе звати?

- Джейн.

- Все пам'ятаєш? Як потрапила у аварію?

- Ні. Я його не пам'ятаю.

- Він сидів у машині під час аварії, ви незнайомі.

- Яке сьогодні число? Де мої батьки? Що зі мною?

- 19 червня. Ти не приходила до тями з 12 червня. Ми зробили тобі операцію. А батьки твої... Ніхто не приходив. Ми не знали хто ти і твій телефон не найдений. Ти знаєш їх номера на пам'ять?

- Ні. І що мені робити? Мене ніхто не шукав? Ви впевнені?

- Так
© Delain ,
книга «Таємниця Джейн».
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (1)
ek
2 Глава
продууу Україні!!!
Відповісти
2019-03-26 08:13:16
Подобається