Ада Барська
@Ada_Barska
"Ніщо не зупинить ідею, час якої настав" Степан Бандера
Книги Все
Стихи Все
Звернення до громадян України!
Небо блакитними барвами грається, Жито, пшениця од вітру гойдаються, Дерево гнеться, аж мало не падає - Лізуть убогі із танками, градами. Сором та гнів - ми не знаємо гордості, Люд селюків - то московськії повісті, Вам остогидло на дядю горбатитись - Їдете в світ у безхатьковців бавитись. Люди, прокиньтеся, очі не муляйте! Ви же себе, мов пропащіє суните! Ми не потрібні ні Польщі, ні Данії, Лиш Україні - кохані, жаданії. Сором не ллється червоними пиками, Тим, хто говорить: "По-русски привыкли мы"? Їх не лоскочуть відважними крилами, Янголи вкриті мура́ми гранітними?! Що ж вони смерти у руки віддалися? Тільки, щоб нині ми мови цуралися? Братались із ворогом заздрісним, давнішнім, Змирились з режимом імперським та каторжним?! Сидять у парламенті гниди багатії, І сунуть під ніс обіцянки проклятії, Всю гниль на них ллєте і правильно робите, Та тільки ж ви самі їх кормите, поїте! "Нема України! І більше не станеться, Нам треба тікати, бо тут усе валиться..."- З такими словами Вона все ж завалиться, Бо з вами, амебними, країни не станеться! Ми волі бажаємо, миру та злагоди, Од щастя буденного радісно плакати, Ми хочемо жити! Без смутку всміхатися, І щоб наші діти країной пишалися! Нам небо блакитними барвами грається, І жито, пшениця од вітру гойдаються, Ми маємо все, тільки треба боротися - Тоді-то народом величним народимся!
7
0
209
Біла сукня
Біла сукня мереживом ткана, Погляд радості, щастя зоря. Я ошатно у спогади вбрана, Відлітає надія моя. Все пройшло, хоч нічого не сталось, Ні початку і певна кінця. Я б із ним все життя зустрічалась, Щоб не сталось такого буття. Біла сукня перлинами вкрита, Якось страшно дивитись вперед, І душа моя, ніби роздіта, Відтепер я навічно поет! Почуття порожніють, зникають, Я хотіла б, та це лише фальш, Бідне серце моє стискають - Мендельсона наспівують марш... Я чекатиму вічно і вірно, І радітиму всьому в житті, І нехай на душі зараз дивно, Це образа і заздрість прості. Біла сукня мереживом ткана, Подих серпня їм щастя несе. Я в любов і у спогади вбрана, Мені більше не треба - це все...
8
2
370
Юность
Я юна и об этом уж знаю! И мой возраст - моя уж беда, И пускай в облаках я летаю, Но в мечтах никакого вреда! Я юна и уж с этим не спорю, Много книг мне придётся прочесть, Отыскать свою силу и волю, Сохранить свою гордость и честь. Я юна и терниста дорога, Знаю чётко куда мне идти, И шагаю я смело и бодро, Всё равно будут слёзы в пути. Молода, но не глупая вовсе! Может где-то наивна слегка, Может думаю ярче и проще, Иль напротив душою стара... Я юна и таких миллионы, Умных, глупых, противных - не счесть! У природы свои же законы И негласные правила есть. Я юна и мой возраст - награда! Я могу непрерывно творить, Не сломает меня и преграда - Не хочу свою юность пропить! Я юна и об этом уж знаю, Но мой возраст не вечен - пройдёт. Пусть в мечтах я сейчас утопаю, Мудрость рядом - она меня ждёт!
6
0
227