PRO
Олександр Гусейнов
@Alexander_Huseynov
Поет, письменник, реп-виконавець, бітмейкер, автор пісень😎
Блог Всі
Мій канал з піснями)
Думки вголос, Новини, Особисте
5
170
Втеча з весілля(Гумореска)
Гумор, Новини, Цікаве
7
2
131
Той,хто розрулив війну
Новини, Цікаве, Думки вголос
4
111
Книги Всі
Вірші Всі
Дівчина з снів
Ми зустрілися якось у сні Серед моря, в яскравий світанок Ми пливли на одному човні Розділили любов на сніданок Я очі відкрив і смуток зустрів Адже ти нереальна, ти лише сон Нарешті цей день, нудний, пролетів Зі мною до тебе летить Купідон Сьогодні вже інша історія в нас Я секретний агент, а ти в зла, полонена З тобою до ранку проводжу в снах час А потім реальність - сумотоха буденна Я закохався у ту, якої немає Та ні, не здурів, я все розумію Мабуть то Диявол у забавки грає А я підкоряюсь, перечить не смію Колись я зустріну реальну в житті Ти все зрозумієш і підеш з мого сну Та допоки ми тут, та допоки ще ті Я кохаю безмежно тебе лиш одну!
13
0
242
А час все спливає...
Між непролазними хащами в моїй голові Я в спогадах рився, шукав світлі дні Чорнобілі картинки, доля сіра, похмура Там скривлені фейси, одна карикатура А де ж кольори, яскраві палітри? Безвісти зникли, розтворились в повітрі Мій мозок не вірить, він все ще шукає А життя пролітає, а час все спливає...
6
0
92
Малий Сашко десь безвісти пропав...
Малий Сашко десь безвісти пропав Усе село стояло на вухах Постійно гавкав старий вовкодав І в господаря вертівся на очах Чоловік від люті вбив свого собаку В руці, від крові, червоніє дрин Смерть знищила ту, магію усяку А пес, то був, той зниклий син!
15
7
233