Олександр Гусейнов
@Alexander_Huseynov
Холодна ніч кидає тіні...
Блог Все
ЗАБИРАЙ СЕРДЦЕ
Новости, Интересное, Нужна помощь
3
2
140
15/15 The End
Новости, Интересное, Мысли вслух
4
2
78
14/15
Новости, Интересное, Мысли вслух
5
2
76
Книги Все
Стихи Все
Моє життя несолодке...
Моє життя несолодке. За що така кара? Вони кажуть - Облиш! Вони кажуть - Нездара! А я йду вперед пробиваючи стіни Обережно ступаю оминаючи міни Крок за кроком, по східцях, повільно на дах Із вірою в серці, з запалом в очах І скільки разів я впаду - не важливо Головне, щоб піднятись, завжди, були сили!
13
2
186
Інтерв'ю з повією
- Пані Повія, до Вас перше питання Що обирете: грошву чи кохання? - Звісно що гроші, а любов, то до сраки! Вона псує нерви та забива баки Не для мене є шлюб, прибирання, варіння То робота для смертних, а я ж то "Багіня" Щоб завидною леді, як Я, в світі стати Знай ти "Кому" і за "Скільки" давати! - То Ви відразу знали ціну цьому тілу? Ви не з всими підряд, а з тим, з ким хотіли? - Звичайно панове! Я люблю так "зелені" Я лиш з тими дядьками, в котрих повні кишені Якщо ти звичайний собі праціаник То лише в кулачок собі можеш "Вжик-вжик"! - А коли захотіли Ви стати повією? І як йшли до мети з вірой й надією? - Жила я в селі і відвчилась у бурсі Мене вигнали там аж на першому курсі Я дивилась на подруг й блювати кортіло Вони бідним "лохам" дарували все тіло Дешеве "бухло", перший секс в "Жигулі" Немає в них мізків, дурнуваті малі Я хотіла Шампанське попивать в "Лімузині" Накачать собі губи, накачать свої "дині" Мати маєток з видом на море Кожен із нас свою долю сам творе! Я вклала немало сил в своє тіло Щоб панство шляхетне мене захотіло - Ви задовольняли колись відому особу? - Якось Поплавський на мені знімав пробу Старий пердун давав гарну платню Щоб я смачно глотала, його ту, хуйню! - Мабуть, тілький грішні полюбляють повій? Їх диявол схиляє до збочених дій - О, ні, мій хороший, і святі теж приходять А потім у церкву прощення йдуть молять Консультувала я папу святого колись Він зі мною добряче омолодивсь Все життя не займався сексом старий Тепер часто поре мене, мов дурний! Мій постійний клієнт, щедро сипе монети За солодкі моменти, за шикарні мінети - Досить, курво, молотити хуйню! Я манав далі вести це дурне інтерв'ю!!!
3
0
184
Вітер з Сходу...
Вітер з Сходу тихо собі дує Нічне село окутав білий сніг Стара хатина вічно все пустує Ніхто не в силах переступить поріг Нечиста сила править в тій оселі Мала, кудлата, але зла, як бик І дім стоїть, немов самотні скелі Чужих не впустить хатній домовик!
10
4
169