Тигриця
@AliceLis2011
Пишу вірші раз у півроку, художниця-початківець
Блог Всі
Зміни та я
Новини, Цікаве, Особисте
11
8
187
Пророцтво для Клану
Цікаве, Особисте
2
238
10-ий розділ Історії Тигрозірки
Новини, Цікаве
6
113
Книги Всі
Вірші Всі
Пророцтво Клану Місячного Сяйва
На світ з'являться троє — Троє що покладуть кінець війні І відбудують мир. Посланці долі. Першій, новій королеві, На шлях упадуть небезпеки, Але пройде вона крізь вíки, Й започаткує життя у мирі. Другій, з очами нічного неба, Самотність прийде в життя, Аж поки змінить своє буття, Й розв'яже сім'ї проблему. Третій, срібла зірок посланець, Битиметься із сестрами опліч, В решті-решт унесеться у ніч, Й допомагатиме їм до кінця.
5
3
125
Сум нізвідки
Сум, сльози ллються додолу, Ти сидиш, не знаю спокою, Думаєш про вічне, небуття... Просто про твоє своє життя, Сум захльостує тебе, Кажеш собі: «Це все мине» І далі летиш в пустоту, Проклинаючи цю нудьгу, В пустелі своїх думок. Але друзям пишеш: «Все ок». Сам сидиш і мовчиш, По чомусь тужиш, І просто складаєш вірші.
5
2
160
Та чомусь сумно мені
Іноді, стає сумно, Хочеться кинути все. Хоча це не дуже розумно, Читаю до ранку в ночі. Не знаю що це зі мною, Смуток з'явився в мені. Робити нічого не хочу, Просто потонути у ві сні. Купа непрочитаних книг, Одна за одною стоять. А мені нудно без них, Друзів та магічних проклять. Мчуся я стежками мрій, Стараючись зберегти спокій. Та чомусь сумно мені, Сиджу я на самоті.
8
0
282