Тигриця
@AliceLis2011
Тигриця звузила очі. Їхня блакить світилась недовірою. І шаленою гордістю. «Це занадто»
Блог Всі
Зміни та я
Новини, Цікаве, Особисте
9
5
184
10-ий розділ Історії Тигрозірки
Новини, Цікаве
5
113
Горить, співає, населення вороже...
Цікаве, Різне, Гумор
7
247
Книги Всі
Вірші Всі
Сум нізвідки
Сум, сльози ллються додолу, Ти сидиш, не знаю спокою, Думаєш про вічне, небуття... Просто про твоє своє життя, Сум захльостує тебе, Кажеш собі: «Це все мине» І далі летиш в пустоту, Проклинаючи цю нудьгу, В пустелі своїх думок. Але друзям пишеш: «Все ок». Сам сидиш і мовчиш, По чомусь тужиш, І просто складаєш вірші.
3
2
48
Та чомусь сумно мені
Іноді, стає сумно, Хочеться кинути все. Хоча це не дуже розумно, Читаю до ранку в ночі. Не знаю що це зі мною, Смуток з'явився в мені. Робити нічого не хочу, Просто потонути у ві сні. Купа непрочитаних книг, Одна за одною стоять. А мені нудно без них, Друзів та магічних проклять. Мчуся я стежками мрій, Стараючись зберегти спокій. Та чомусь сумно мені, Сиджу я на самоті.
7
1
204
Світ казок
Пливу я у світі фантазій, В далекі землі прекрасні, Туди де реальністю стають розкази, Де казка панує отам. Вже бачу на горизонті, Велетенський дуб стоїть, Кіт там пісні співає, Русалка на гілках сидить. Ось там з котом своїм ганяє, По небу, бабусенька стара, Звуть її Ядвіга Олізарівна, До Щирика мчить вона. А десь там, в країні царя Султана Він - князь Гвідон панує там. І з ним царівна прекрасна, І тридцять витязів морських. . А десь блакитні жаби-інопланетяни, Напали на рідну Землю, І з ТТБ он ті вояки, Рятують нас знову і знов. Онисько вуж десь проповзає, Чудовисько таке чудове. З ним у хованки він грає, Прекрасно проводячи час. А десь наш Гаврик стає королем, Тих самих буків й драконів. Джульєтта розмовляє з Петякою горобцем. Понтій бурхливо майбутнє розповідає. Хочеться поринути у всі ці твори, Сашка Дерманського, Лесі Ворониної. Пушкіна з його «У лукомор'ї», Та інших казкових історій. ~~~~~~~ У вірші йдеться про такі твори: • У лукомор'ї дуб зелений... - Пушкіна • Гості на мітлі - Володимир Рутківський • Щирик зі змієвої гори - Володимир Рутківський • Казка про царя Султана - Пушкін • Таємне Товариство Боягузів (всі частини) - Леся Воронина • Пригоди вужа Ониська - Сашко Дерманський • Чудове Чудовисько - Сашко Дерманський • Король буків, або таємниця Смарагдової книги - Сашко Дерманський
5
0
225