Allan Blaze
@Allan_Blaze
#stopwarinukraine
Блог Всі
Новини
11
5
201
Конкурс!
Новини
8
4
150
"Парова машина"
Новини
15
2
164
Книги Всі
Вірші Всі
Україна!
Я не здамся без бою За Україну мою! Українці на ворогів підуть юрбою, А хто підніме на них зброю, Закрию їх вірно собою, Стану я бетонною для них стіною! Розсіяні по тій "країні" казкою, Сховаються за чорною маскою. Надихавшись димом-владою, Стануть перед своїми "воїнами" барикадою. Земля стала для тих варварів з головною вадою Жорсткою й смертною принадою. Заповнять свої пусті черепи неправдою, Як шухляду запиленую й давнюю. Стане для них Україна золотою звіздою, А ми будемо вас вбивати з огидою! Не буде більше цього розбою Не повториться цього двобою!
16
1
73
Воїн
Дякую вам, Воїне, За захист, за вірність, Вашу безстрашність і неймовірність. А знаєте, у мене все добре! Ваше серденько неймовірно хоробре, Душа вільна, сила, вилітають у світ, у небо просторе. Пролітають луги, степи, ліси і море, Синє, безмежне, красиве й прозоре. Знищує гірке, темне горе. Обличчя таке вже грізне й суворе, Що батько і ненька не впізнають своє дитя мертве. "Синочок!? Ігоре? Що з тобою сталося чудо моє дороге?" Не плач мамо, не плач батьку, У сина все добре! Знищив тварь московську, Вбив чудовисько сіропере! Зараз у небі він літає, Серденько його вже від кожного вибуху не калатає.
16
0
98
Кава на ґанку
Сиджу на дворі на світанку І п'ю каву я на ґанку. Дивлюсь у далечінь серпанку. В одній руці тримаю кави філіжанку, А в іншій запалену цигарку. Обожнюю я ту завурку, Що купив у іспанця на ярмарку. Досиплю гірку цукру в філіжанку, Надягну найновішу вишиванку, А зверху теплую жупанку. Вийду я на двір ізранку І вип'ю каву доостанку.
17
2
261