PRO
Діана Гобой
@Aminohka
"Свобода-понад усе ! Живу й творю в любові і від любові."
Блог Всі
На просторах Інтернету
Думки вголос, Новини, Особисте
23
276
Вийшла нова глава до книги "Лімбо. Сонне Царство"
Новини, Потрібна допомога, Цікаве
6
116
Оголена натура в літературі
Питання, Потрібна допомога, Цікаве
19
361
Книги Всі
Вірші Всі
Закована
Я не знаю чому, але потрапила в тюрму. Знати б де справедливість, бачу лише кругом мінливість і правди тої не добитися, не дають навіть вбитися. Так страшно й погано мені, знову та знову кажу ні, але звук вдаряється в пустоту і зникає замовкає об стіну ту. Коли подумати то важко стає, ніхто кров свою за правду не проллє. Божеволію поволі і плутаються думки, за ніч посивіла і бачу вже колір своєї труни, яка чорна як моя душа, спливла щаслива година моя. Кайданки на тілі закривають кайдани сердечні, справи вершила я надто безпечні і так скінчився мій шлях боротьби, в долині тіней не помагають мольби.
21
0
106
Перфоманс
Життя-це казка, Істина з нуля, А ми не віримо в чудеса. Порою треба оглянутись або піти без вороття, Так:наші почуття гриміли всюди-але дійшли до забуття! Не треба шкодувати ні про що, Все було і буде але нині пройшло!
26
0
179
Рідна матусечко
Сонце сяє як твої усміхнені очі І я біжу в твої обійми з усієї мочі, Дякую за те що ти є і за твій досвід безцінний, Час любові твоєї назавжди незмінний. Тепер далеко я: за тобою сумую, На все по іншому в житті реагую, Навчилася цінувати тепло твого серця, До світла дому твого відкрита дверця.
25
0
116