PRO
Емі Скітер
@Amy_Skiter
🇺🇦
Блог Все
От начала и бесконечно
Личное, Мысли вслух, Интересное
84
74
20330
Конкурс
Новости
5
4
228
Мысли вслух, Личное
13
30
282
Книги Все
Стихи Все
Шопозомбік
Часом сняться мені дивні сни, Де я все і всьо купую. Нові лапті, штані, килими, А що грошей нема, то і не турбує. Щодня беру щось собі нове, Намисто, часики чи сумку від Луї Вітон. В Віки Бекхем плаття чарівне, І дарма, що вигляд в ньому маю як бідон. Наберуся я кредитів в усяких Мані вео. Начхати, що нічим віддавать. Куплю авто та зареєструю його в МРЕВо. Та буду по дорогах день і ніч гасать. Люблю й побігать, й пішки походить, Тому кросівки заказать нагально. Здоровий глузд фальцетом вже пищить, Новенький спортивний костюм - теж актуально. О Боже, цьому ні кінця, ні краю! Що ж залишається робить? Про нову шляпу все давно мічтаю... А в думках — купить, купить, купить... Іноді закрадається дурна мисля, Що може досить купувати? На кредитках мінус, клята чорна полоса... А борги вже вище хати. Та що це я таке говорю? Нещодавно в планах були нові двері. Інтерьер обов'язково обновлю, До лампочки оті фінансові потєрі.
6
3
127
Анотація
Для чого анотація у творі? Щоби ми бігом дізнались зміст. Щоб в поїзді, маршрутці чи на морі, Автор зразу ж показав нам хист. Бо читач буває різний, Заклопотаний й не дуже. Хоче щоб герой був грізний. Хоче екшену й напруги. Хоче зберегти свій час. Дізнатись швидко чи читати. Хто герой, горить чи згас. З опису стає картину малювати. Автор теж не зволікає. Пише, пише й піт стирає. День і ніч, не спить, моргає. Сон горнятком кави проганяє. Анотацію він все складає. Армію фанатів впевнено збирає. І нових читачів все привертає. Бо змістовну анотацію він має.
8
6
115
Список запитань
Чи був ти колись біля моря? Слухав його ніжний спів. Чи вражала тебе його сила й воля. Чи вбачав в штормі його гнів? Чи був ти птахом білокрилим? Взлітав хоч раз ти в небо голубе? Чи був деревом трухлявим і похилим? Чи був ти каменем? Й всі спотикались об тебе. Чи жив ти так, як живуть інші люди? Ходив у магазин і брав один батон. Чи оглядався, коли здалося, що всюди Темнота міняє фон? Чи був ти кораблем великим? Що взяв курс у незвідані світи. Чи був ти звіром диким, Якому повертатись вже нема куди?.. Хто насправді я така, і хто є ти? Ти... нічого сам про це не знаєш. Залишилось всього пів шляху пройти. А ти все, дороги обираючи, блукаєш...
4
3
163