Аня
@Ann_000
Позитивний человек
Блог Все
Разное, Интересное
4
27
help me
Новости
3
5
29
Новини
Новости
2
15
Книги Все
Стихи Все
Людина
Занеси мене в книгу дотиків, хвилюй моє серце щодня, я залежний від твоїх "наркотиків", ти навчи мене знати життя. Покохай мене так,як ти можеш, чуєш,зроби це як вмієш! Я хвилі знатиму кожну, аж поки і сам не зотлію. То ж зроби це,будь ласка,благаю, не марнуй шаленої миті може,потім тебе пригадаю, як ту,яку вічно любитиму...
8
1
402
Ти когось мрія...
Привет. Знаю як довго ночами я думала про тебе. Ти мене колись любив, не забувай це. Ніколи не вважала, що скажу це але висловлюють прямо: Запамятайте невгамовні люди, особливо ти, так ти, ти когось мрія. Якогось іншого, іншої натури. Згадай як ви разом ходили на бескрайние чисто-поле, безкрайнії луги. Знаєш, він взагалі тобі голову задурманимв мимохіть. Головне запамятайте, Ти когось мрія, якоїсь іншої натури, іншого силуету.
4
1
314
1_1
Ти співаєш пісню про сіре місто. І кажеш воно сум у душу несе. В світ летить ця думка з трагічним змістом І робить безбарвним навколо усе. Ти складаєш руки, бо сірі стіни Так тиснуть на тебе, що важко іти. Певен, що жодний нічого не змінить І жаль, більшість думає так, як і ти. Нам легше нити, змирившись казати, Що сили на битву в душі вже нема. Світло у людях! Потрібно вмикати! Від мужності серця розтане пітьма!
2
1
439