PRO
Берніс Кірк
@Bernis_Kirk
Прийшла весна. Але не до мене
Блог Всі
Зпалити книгу
Думки вголос, Особисте
5
3
230
Білий лист
Думки вголос, Особисте
8
2
145
Для психічного здоров'я
Цікаве, Відгуки та рецензії, Особисте
2
1
294
Книги Всі
Вірші Всі
Попіл
Ти залишилась попелом в моєму серці. Я зібрала спогади про тебе всі. І ось нарешті, запальничка у руці, А все, що було — згинуло в вогні. Мені так стало легко на душі, Коли цей попіл догірів і стлів. І всі образи вмить счезли, Як і посмішки твої. Я так рада, що забула про все це, Але, інколи, так болісно кортить: Згадати фото, що були раніше. Але то прах, у кутку лежить. Ти залишилась попелом в моєму серці. Там не має більш нічого про тебе. Я дивлюсь на це вже іншими очима, Жаль, що раніше цього не зробила... --------------- © Всім людям про яких я хочу забути
5
0
65
Вам не шкода?
Вам не шкода, що ви зруйнували стільки життів? Зруйнували мрії, бажання, вкрали усе? Те, що так довго будували люди, А ви просто розбили ущент? Вам не шкода, що ви вбивці по суті? Ті, хто бере у руки зброю і наставляє на будинки? Ви вбили не тільки тіла у хатах повсюди, Ви забрали найліпше в житті, радощі дітей. Ви розбили ущент усі наші посмішки, Насолоджуєтесь смертями в домах. Вам не соромно, що тепер на світлинах, В більшості кров, а не щастя в серцях? Я б хотіла вас ненавидіти, чесно. Але мені так жаль усіх вас. Ви настільки бездарні в житті своєму, Тому так легко руйнуйєте світ довкола нас.
7
0
124
Минуле
Чи є сенс у минулому? Дивитись на ті фотографії у Google? Згадувати щасливі моменти, Які вже ніхто не поверне? Чи є шанс на посмішку? Коли всередині криваві чорнила, Розносять біль по венах, Нагадуючи про минуле? Чи треба мені представляти, Що колись ми знов будемо разом? Чи забути назавжди моменти, Які покинули наші серця? І все просто смішно до спазмів, І криваві сліди на дорогах, Нагадують нам про життя наше, Яке ніколи не стерти.
3
0
60