PRO
Берніс Кірк
@Bernis_Kirk
Світ — злий велетень, який намагається знищити усе, що ти будував
Блог Всі
Найкращі люди
Думки вголос, Особисте
9
4
272
Хто за мене пише?
Думки вголос, Гумор
10
8
311
Нарешті про обкладинки
Новини, Різне
5
267
Книги Всі
Вірші Всі
Вам не шкода?
Вам не шкода, що ви зруйнували стільки життів? Зруйнували мрії, бажання, вкрали усе? Те, що так довго будували люди, А ви просто розбили ущент? Вам не шкода, що ви вбивці по суті? Ті, хто бере у руки зброю і наставляє на будинки? Ви вбили не тільки тіла у хатах повсюди, Ви забрали найліпше в житті, радощі дітей. Ви розбили ущент усі наші посмішки, Насолоджуєтесь смертями в домах. Вам не соромно, що тепер на світлинах, В більшості кров, а не щастя в серцях? Я б хотіла вас ненавидіти, чесно. Але мені так жаль усіх вас. Ви настільки бездарні в житті своєму, Тому так легко руйнуйєте світ довкола нас.
0
0
5
Минуле
Чи є сенс у минулому? Дивитись на ті фотографії у Google? Згадувати щасливі моменти, Які вже ніхто не поверне? Чи є шанс на посмішку? Коли всередині криваві чорнила, Розносять біль по венах, Нагадуючи про минуле? Чи треба мені представляти, Що колись ми знов будемо разом? Чи забути назавжди моменти, Які покинули наші серця? І все просто смішно до спазмів, І криваві сліди на дорогах, Нагадують нам про життя наше, Яке ніколи не стерти.
1
0
17
Я сумую
Я сумую за тобою. За твоїми світанками, Яким раділа я біля річки. Я сумую за твоїми заходами, Коли сонце зникало за хмарами. Я сумую за твоїми кафешками, І уютними великим вулицями. За твоєю історією, життям, За моїми спогадами, друзьями. Я сумую за тобою чи знаєш це? У моєму серці ти навічно. Коли гуляли парками ми І радісно співали пісні. Я сумую за тобою, моє місто Я хотіла для тебе іншої слави. А тепер, ти лежиш у руїнах, І про тебе усі знають. Я сумую за твоїми річками, Краєвидами, лісом та полем. Твоїми гарними квітами, скалами Та старими навколо фасадами. Я сумую за тобою, мій рідний, Виживи, будь ласка. Я хочу повернутись до тебе. Хочу знову бути разом. Ти єдиний, на першому місці, Ти назавжди в моїх шрамах. Я люблю тебе, мій Миколаїв, Будь ласка, залишайся з нами.
16
2
72