Коли квіти, краще за небо
Сірі будні та пусте життя
Чи це любов?
Мрії про казку
Іронія долі?
Пам'ять для всіх
Мрії про казку
    «Кожен мріє про те,
    чого йому ніколи не досягти»
    ©Невідомий автор

    Кожен день такий сірий і не примітний. Нічого дивного. Цей світ населяють одинокі люди. Вони схожі на краплі, які тягнуться по склу після дощу. Намагаючись піднятися вгору, вони падають ще сильніше. Схожі один один на одного. Багато чого думають про себе, намагаються показати себе у всій красі, зробити щось, щоб ними захоплювалися, а якщо навіть ні, вони просто нерозумно слідують за всіма. Роблять одні й ті самі непотрібні дії. Вона була такою ж, але зовсім іншою.
    Я бачив її прекрасні риси обличчя і внутрішній світ. Вона завжди говорила те, що думала, але при цьому слова ніколи не розходилися з тим, що вона робила, це вражало мене з кожною секундою все більше. Хіба бувають настільки ідеальні люди? Вона робила помилки, але це було тільки через її доброту, їй потрібно було менше піклуватися про інших. Я робив так, усі б робили так.
    Щовечора вона лежала в ліжку і мріяла про інший світ. Ідеальний і щасливий, про той, що часто сниться, майже, кожній людині. Той, де все добре і всі люди прекрасні не тільки зовні, а й усередині. Вона мріяла про казку. Казку, де всі люди: добрі, турботливі й люблячі. Ніхто не хворіє, ніхто не плаче і ніхто не вмирає. Казка — єдине чого їй по-справжньому хотілося. Те, чого ніколи не досягне людство без Бога.
    Я смерть, визнаю це. Люди ж ніколи. Чому вони такі дурні? Вона дала відповідь на це запитання. На жаль, кожен живе своїм розумом, вони не думають про те, що є закони. Закони навколо нас. Закони природи, всесвіту і є закони країни. І їх порушення завжди призводить до поганих наслідків.
    Багато чого люди не усвідомлюють, а можливо, просто роблять вигляд, що нічого не розуміють. Їм легше проживати свій день однаково, намагаючись досягти кар'єрних сходів, стати багатшими, стати розумнішими і бути не такими, як усі, тільки ось є одне "АЛЕ", цим вони і схожі один на одного.
    Вона, як людина, була схожа на них, але не зовсім. Хотіла забратися кар'єрними сходами, але не для багатства, хотіла бути такою, як усі, але для того, щоб не виділятися. Їй було не легко, але вона змогла це зробити.
© Берніс Кірк,
книга «Небо та квіти».
Іронія долі?
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (2)
Норейн Роб
Мрії про казку
Вот именно каждый не такой как все и все становятся копией друг друга.
Відповісти
2019-08-20 13:48:27
1