Коли квіти, краще за небо
Сірі будні та пусте життя
Чи це любов?
Мрії про казку
Іронія долі?
Пам'ять для всіх
Пам'ять для всіх
«Люди пам'ятають лише тих,
Хто змінив їхнє життя»
©Невідомий автор

Я розумів, що більше ніколи не побачу її очей. Розумів, що серед цього світу, єдиний, хто пам'ятатиме про неї — я. Здається, помилився. У перший раз, я не побачив втілення своїх думок. Після її смерті, люди стали змінюватися. Стали добрішими і чомусь пам'ятали її. Це здавалося божевіллям, але це так. Вони ожили і всередині з'явилося відчуття, ніби я був неправий. Невже, одна смерть може змінити навколо себе стількох? Чому ж, щоб стати іншими, людям потрібен каталізатор, та такої сили, щоб приклало по голові й окрім, як зміниться, у тебе не було б вибору?

Її смерть. Тепер я не боюся залишати цю історію. Тепер про неї пам'ятатимуть. Хтось буде думати, що дівчина жила на цьому світі і хтось її дуже любив. І ця історія закінчується на тому, що люди пам'ятають лише тих, хто змінив їхнє життя. Шкода, що померлі про це не можуть дізнатися. Шкода, що живі не можуть це вчасно показати.
© Берніс Кірк,
книга «Небо та квіти».
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (9)
Ledi ПТАШКА #ОЛД #ТОК
Пам'ять для всіх
Молчу. Опять под впечатлением от прочитанного.....я ещё в книге...мыслями, но пишу комментарий. Читаю не первый раз....трудно сказать сколько раз... Всё очень знакомо...красиво и правильно описано..Я ещё в прочитанном нахожусь....
Відповісти
2020-03-19 19:10:35
1
Hi0ctane
Пам'ять для всіх
Аж прослезилась, какой хороший рассказ и такой печальный, и в тоже время заставляет задуматься
Відповісти
2021-10-15 10:24:32
2
Іві Муррей
Пам'ять для всіх
Прочитавши вашу книгу, я відчула спорідненість душ. Для мене-це була одна із тих книг, що хочеться перечитувати знову і знову.
Відповісти
2023-04-15 15:34:35
1