Моё небо
Моё небо, быть может, так мрачно, Но зато на нем звезды горят. И пусть даже немного невзрачно Весь мой путь до конца осветят.
2018-08-14 20:47:51
21
0
Похожие стихи
Все
Вірш: В останній раз.
В останній раз. Сьогодні останній для нас тут день. Крокуємо ми – один за одним. Очі хочеться до низу опустити. Натомість -погляд наш прямий. Хочеться плакати. Боляче прощатися з усім. Кроки робили. Спинились у визначений час. Слова промовили. Прощання- не легко нам далося. Місце. Місце де багато хороших спогадів у пам’ять нам передалось. Разом і окремо. Ігри і праця. Свята- різні теми. Дружба, а у когось вже й любов. Школа- назва місцю цьому. Школа. Рідна наша школа. Як би складно не було прощатись. На жаль потрібно так. Школо! Хоч і останній для нас сьогодні день в тобі. Завжди. Завжди будеш в нашій пам’яті ти. Школа. Рідна школа. В останній раз. Ірена Лішул.
52
10
378
В мире так много зверей..
В мире так много зверей: И большинство ходит на двух лапах; Большинство ругается матом; Большинство избивает детей; В мире так много зверей: Большинство живут совсем рядом, Большинство назовут тебя гадом, Хотя сами - не лучше, поверь. В мире так много зверей: Большинство называются "умными", Хоть поступки - глупы и бездумны, Кто угодно их будет мудрей. Почему же среди человекоподобных зверей Осталось так мало л ю д е й ?
51
7
919