✔Пс: почуття✔
🔗Присвята Яновській Ніці, улюбленій подрузі Тягне, тягне як ніколи, Ніби захлестнули пінні морські хвилі. І так важко, важко це терпіти. Ніби все насправді, насправді так і є... "Ні! Все не як потрібно" - думаєш наразі. "Може не така я як треба, як інші? Може лиш одна думаю про це? І чому так важко, так боляче чому?" Але з часом, досвідом розуміння прийде: Усе це нормально, нормальніш й не бува. І тільки в голові і в серці молодому Отакій от миті місце ти знайдеш. Покищо знайдеш.. А згодом буде згадка, одна лиш тільки згадка. І зовсім не болюча, а тепла й ніжна вкрай. Сердечку мила тому, багато що пізнало. І рідна, дуже рідна ця найцінніша згадка. 2017
2018-01-02 00:10:48
6
0
Схожі вірші
Всі
Дівчинко
Рятувати старі ідеали немає жодного сенсу, все сведемо до творчості або дикого сексу. Зруйнуємо рамки моральних цінностей, напишимо сотні віршів і загубимось серед вічностей. Наш голос лунатиме і поза нашим життям. Дівчинко, просто тримай мене за руку і віддайся цим почуттям.
100
16
3261
وردةٌ قبِيحة
و مَا الّذي يجعلُ مصطلحُ الوردة قبِيحة؟ -مَا الّذي تنتظرهُ من وردةٍ واجهت ريَاح عاتية ؛ وتُربة قَاحلة و بتلَاتٍ منهَا قَد ترَاخت أرضًا ، مَا الّذي ستصبحهُ برأيك؟
55
10
2055