Книги Всі
Вірші Всі
Голоси
Та досить, вистачить, перестаньте, чому ви знесилюєте мене? Чи мало я вже настраждалась, чи мало горя світ приніс мині? Лишіть мене, хоча б перестаньте ви на хвильку, затихніть ви вже голоси. Не чую вас я, ну що зробила, в чому провинилась, ви я, так діло в чом. Чому не покидаєте мене, невже не стоїть душа мого житя, і стоїть богу її відати. Але не хочу помирати я, ні не стану, я не буду. Непросто я страждала так, щоб богу так рано душу повернути. Я проживу та іншим допоможу, я почула вас, жити буду!
2
0
189
Символ
Символ співчуття це сльози, можливо, але сльози різні бувають. І не відгадаєш чому плаче та чи інша людина, такі та не вгадаєш чи справжні вони. То що говорити про співчуття, чи можуть люди від душі співчувати друг другу. Чому це прикидатися, навіщо удавання, навіщо ці заздрості, вони віть ваша сім'я, друзі та родина. Тому живіть, довіряєте, бережіть, бо коли втратити, буде вже пізно жалкувати про втрачений час.
1
0
242
Метелик
Метелик, метелику, мотиль. Що ти бачив, що ти чув?  Любила, чи кохала вона мене? Що ти знаєш, що скриваєш! Що не розповідаєш?  Чи зустрічається вона з кимось? Чи любить вона його, а він? Кажеш болю завдає!  Я поплачуся за неї. І перепрошу, що покинув. Вона може не прощати, але я її більше ніколи не покину.
2
0
80