Ірина Ткаченко
@Irenalihyl
Загадкова дівчина. Дякую всім за увагу. 🤗🤗🤗❤️❤️❤️
Блог Все
5 розділ. Швейцар. Опубліковано. Не редаговано. Дякую за увагу. Хорошого настрою.
Новости, Разное, Интересное
9
81
23 розділ. Кривава мітка опубліковано. Не редаговано. Дякую за увагу))).
Новости, Разное, Интересное
10
155
2 розділ. Дивний лабіринт опубліковано. Дякую за увагу. ( Книга не редагована).
Новости, Разное, Интересное
6
3
199
Книги Все
Стихи Все
Вірш: Час творити.
Цілі епохи ідуть у вічність. Закарбовуються в пам'яті багатьох. Їх час творити- вже давно минув. Що могли- те і зробили. Книги, картини і інше... Світу подарували. Щоб не зникла творчість. Ми. Ми продовжуємо- писати, малювати, робити й інше. Час творити за нами. За нами нині він. Їх творчість- пам'ятаємо. Щоб була не мертва- творить й свою не забуваймо! Майстри, початківці- усі навчаємось! Вічно в навчанні ми. Творчість- настав твій час. Настав час і наш. Ірена Лішул.
13
2
131
Вірш: Я сильний.
Дощ. По вікнах він стукотить. Ніч на дворі. Горить багаття. Вдивляюся я в нього. Сльози з очей з течуть. Думки голову заполонять. В полон мене візьмуть. Важкі кайдани. Доля нелегка. Я під важким пресом немов. Я ніби загнаний звір. Та бачу я надію. Я бачу свої цілі. До них я піду. Свою славу я здобуду. Якщо доведеться стерти руки в кров- я це зроблю. Запах диму. Багаття погашено. Магія ночі. Зі мною ти. Я силу маю. До майбутнього я піду. Сильний. Я силу. Я маю силу. Ірена Лішул.
19
4
180
Вірш: Життя швидкоплинне.
Колискова. З дитинства- в доросле життя переходить. Стою я на стежці вибору. Бути мені самому чи ні? Бути успішним в одній справі чи кількох? Час швидко минає. Чим старше я стаю- тим швидше він збігає. Радості дитинства. Підліткові несподіванки. І от, уже дорослий я- вдивляюсь в дзеркало. Вдивляюсь в відображення. Життя. Не встигнув я оглянутись як я такий. Такий дорослий на вигляд. В душі ж я. Ще той підліток, ще те дитя. Не спішіть життя проживати. Встигнеться все. Життя швидкоплинне. Душа. Душа моя. Душа це моє я. Колискова. Дитяча колискова. Ірена Лішул.
19
3
119