Anestesia do Amor
Fica do meu lado até o fim, Vamo viver abraçado ate no calor, Sentir a pele chorar e seus pelos se arrepiarem, suspiros eu sinto seus desejos, verdadeira face, é sempre vou dizer que você fica mais linda sem maquiagem, Amor que vem é nos deixam a vontade, sorrisos sortidos implacáveis, e sempre estamos despreparados, para o amor desconhecido, mas sabemos reconhecer a verdade, Coração debatidos, corpos suados e quentes, sabemos como fazer só devemos correr atrás, recuperar esse tempo perdido. WM 25/07/18
2018-07-25 03:29:55
1
0
Схожі вірші
Всі
"Ми усе подолаємо разом..."
«Ми усе подолаємо разом, Ми усе з тобою минем, І я не боюся поразки, Я не боюсь, що помрем!» А я чула і вірила щиро, Немов би п'ять років було, Я була неймовірно щаслива І такою не стану вже знов. І знаєш, коли мені складно, Я твої згадаю слова — Вони затримають слабкість, Запевнять мене, що жива... «Ми разом усе подолаєм! Мила, ти чуєш мене?» Я чую і знову чекаю, Що небо тебе поверне... І ось майже два роки Шукаю тебе — не знайшла, І, до смерті роблячи кроки, Я твої згадаю слова... І до сліз сон мене вразить, Де знову почую тебе: «Ми усе подолаємо разом, Ми усе з тобою минем...»
52
3
2266
Я тебе по-справжньому кохала...
Я тебе по-справжньому кохала... Так, неначе зовсім не жила. І тобі лиш серце відкривала, Я тебе кохала, як могла. Я тобі всю душу і все серце, Все віддам, ти тільки попроси. Я тебе кохатиму до смерті, Я з тобою навіки і завжди. Я тобі відкрию таємниці, Все, що маю — все віддам тобі. І поля, і чистії криниці, І прекрасний спів тих солов'їв. Я тебе по-справжньому кохала, Весь свій час, я віддала тобі. Я була наївною . Не знала, Що не брешуть тільки солов'ї.
42
15
1994