Євгеха Мазурок
@JokerSparow
Засновувач "Антижанр"
Блог Все
Знову стендап
Новости
11
Пішов процес
Новости
12
17 років тепер автору
Новости, Личное
2
2
44
Книги Все
Стихи Все
Шизофренія
Ти думаєш шизофренія це коли ти бачиш людей не існуючих. Ні насправді все не так. Це не ти їх бачиш , А вони частина тебе. (Міняється рифма вірша на більш швидку) Ти можеш бути : Поліцай , детектив , лікар , проклотог , письменник , читач , композитор , уролог , геній , інженер ,пофігіст , анімешнік завзятий або ж програміст. (Рифма знову стає спокійна) Але ж ти сам не знаєш , хто ти саме зараз є. Я й сам точно сказати не можу ким зараз бути можу. Хоч як не старайся нас не змінити. Всі ми психи. Тільки три різниці між Нами всіма є. (Знову переміна) Одні з нас зайшли задалеко , а саме в психушку , де вони і все віднайшли. Другі давай прикриватись , що нормальні вони , а в голові чотири букви одні :БДСМ і побільше його їм. Треті зовсім хитрожопі не викривають себе і всяку фігню несуть і вірять їм всі , хоч насправді всі гроші другі встигли забрати і вдосконалювати 4 букви погнали. (Знову зміна) І тепер питання одне. Які психи насправді ви є? Перші , Другі чи Треті ви є? Не повірю я вам якщо перше не скажете мені. Ви ж ідіоти їсте , що дадуть і міняти нічого не можете , бо стримуючий халат мішає вам сраку підтерти. ТВ вам мозок в різних позах БДСМ просувають для вас. А вам добре , хоч треті пробують вас спасти , але ж ні. Бо вони всі: (Зміна) Прибульці , психи , ілюмінати і педіки , ящірки ходячі , долбойоби багаті , а ви всі як один :"Ну це ж він добивався". А ви лежите на дивані і пузо чухмарите. Хоч знаєте , що можете більше , але Другі вам мозг таки добре поєбали ,що всяке бажання у вас відпадало. Бо то треба роботи багато зробити , а ми в сраці і ніяк це змінити не можемо ми. І що поробиш тепер. Ліфт зламали , а сходами з пузом своїм важко іти. (Зміна) І тепер задумайтесь чому всі ви так довго мучаєтесь? Ви всі можете змінити себе на третіх. Але ж ні. Ви чекатимете обіду поки вам манної каші дадуть , щоб поїсти. Шкода мені тих , хто це не розуміє. Подохніть від того , що не можете нічого змінити. А я тепер іншим стану. Вибір у мене багатий. Детектив , параноїк чи програміст.
2
0
251
Відрізані від істини
Чому? Чому ви всі такі? Нічого бачити і чути не можете ви всі. Забиті вуха і заклеєні зіниці Навколо істини літаючи . Чому я можу бачити і чути , А всі вони думають своїм. Думаєте ви праві? О ні. Ви ніколи не знали істини. Чому ви всі забиті своїм великим "Я". Хоч істина в десятки раз вас більша. Ви ніколи не хочете прийняти помилки свої , хоч знаєте що вони існують. Вам людям не важливо все чуже , бо ваше здається вам гарнішим. Ви готові змінити тему для розмови , яка може вам істину відкрити. Чому ви такі горді і вперті , як козли. Не можете нічого прийняти так як є. Ви думаєте , що раз ви старші , то мудріші. Чи раз багато знаєте , то розуму багато. А ні. Все не так як думаєте ВИ. Я відрікся від всіх цих ваших правил. Я можу істину відчуть на дотик. А не так як ви. Шукаючи її там , де тільки тінь її буває рідко. Всі ви думаєте , що ваша думка краща і правильніша. Ні. Всі ці ваші бажання і думки попіл який ви держите , бо це фенікс благородний. Але ж ні. Фенікс не буде повертатися в життя знаючи , що тут є такі не благородні люди. Він через смерть пізнає страх , ніж між людей буде він атракціоном. Ви відрізали себе від істини. І хочете створити , щось ідеальне. Один вже спробував . Тепер ми всі існуєм тут , як грішники позбуті раю на землі.
6
0
244
Тьма
Наступить темнота. Ніхто там вижити не зможе. Бо всі бояться що згасне їх ліхтар, Але насправді там великі чудеса. Це як вночі . Поки ти тримаєш світло при собі, Нічого ти і не побачиш. А я іду по темноті під світилами небес. Не страшно мені йти , бо не існує кращого світила ніж перемога над страхом. Збагнувши це ти відкриєш світ прекрасний . Всі думають , що тьма це зло і страх. Насправді воно так лише тоді , коли світло захопило нас. Ви бачили , щоб люди через темноту сліпнули , чи мали рак. В темноті ми самі собі ворожі. При світлі всі ворожі нам.
3
1
157