Євгеха Мазурок
@JokerSparow
Блог Все
Зомбітревел
Новости
47
Затишшя
Новости
1
2
22
Новости
2
87
Книги Все
Стихи Все
Момент життя
Момент життя я пам'ятаю Коли образ тримав я повно На батьків і родичів своїх Але стався роковий момент. Він пішов Пішов назавжди. Мій вчитель , друг і батько. Пройшовши місяць я згадую момент. Згадую його і не можу стримати я сліз. В момент всі мої образи стали димом. Все злість перетворилася в печаль. І в пам'яті відбиток вогняний лишився назавжди. Я згадую їх лиця. Лиця його друзів , родичів , товаришів. Ті сльози ту печаль я відчував їх на собі. Пройшов лиш місяць , а момент не покида мене. Тепер вертаючись з навчання я приїду з відкрити руками. Створити момент радості для неї. Самої в одній хаті. Скажу я друзям щоб сказали вони всього лиш раз :"Вертайся по скоріше" , "Я тебе люблю". Бо буде той момент коли вони вже не почують. Як би ти горло би не рвав. Крізь сльози би кричав. Немає часу на сварки. Немає часу на образи. Збережіть момент радості своєї. Збережіть для них себе. Створіть момент радісної миті. Момент хорошого життя.
2
0
90
Особливість
Кожен з нас має подію значущу Але не кожен з нас розуміє суть її Я почав бачити життя таким як воно є Пустим і спокійним без всілякої особливості у нім Перший раз наче особливий має бути , але хватить подивитися навколо , як розумієш що ти не один такий. Коли помирає родич близький. Подія сумна і незворотня. Але і це не надто особливе дійство. Немає у житті особливості ніяких. Це лише макіяж життя вигаданий людьми. Ми пробуємо за щось боротись , але коли дивишся по сторонам розумієш що війна твоя не особлива. Не особлива навіть та людина , яка все життя посміхатись не могла. Не особлива та людина , яка все могла робити однією лиш рукою. Не особливий з нас ніхто. І особливість це обман. Обман створений людиною. Людьми створений для амбіції людей. Для руху їхнього вперед. Урок лише один у цьому всьому є. Не думайте що особливим можеш бути. Ти маєш бути тим ким ти є. Тою сутністю своєю. Неповторною картиною. Чи мелодією , яка не звична вуху. Людина це лиш ярлик особистості. А особистіть це ім'я кожної людини.
3
0
215
Пустота в очах моїх
Пустота в очах моїх заполонила простір пустотою. Тримаючи у руці бокал з вином не відчуваю я смаку і не можу опяніти. В літню спеку п'ючи чай я не відчуваючи тепла весь потом покриваюсь. Серед незнайомців я наче привид з мертвою ходою. Друзі бачать у мені брата з посмішкою на лиці. Дівчина вважає мене кращим серед всіх. Батьки постійно хочуть дій від мене. Тоді чому ж не бачу в дзеркалі себе? Я бачу друга ріднішого ніж брат. Я бачу хлопця про якого можуть мріяти жінки. Я бачу ідеального сина для батька й мати. Але я не бачу там себе. Тим ким я би міг би буть для себе. Та чому ж я не бачу там нічого? Пустота яка ховається в очах моїх, все закриває. Неначе не можна бачити істину гірку. Не дозволя мені та пустота побачити лице. Лице мерця в образі дитини. Яка відчула біль життя і померти було її бажання. Та пустота в мені рятує від життя. Як важко закривати весь той біль в собі. Як важко розгледіти себе. Так важко побачити себе пустого. Так важко жити в самоті. І розуміти суть життя у пустоті. Нічого не дає мені життєвих фарб. Ні їжа, ні друзі, ні дівчина не забере від мене ту пусту гримасу смерті на лиці. Пустота в очах моїх моє спасіння. Пустота в очах моїх моє прокляття.
3
0
182