Кузаня
@Kuzanna
Націоналістка, шовіністка, расистка та просто приємна людина
Блог Всі
Різне, Особисте
5
66
Думки вголос, Особисте
9
1
54
腐った人生のページ
Особисте
4
11
42
Книги Всі
Вірші Всі
Авторе милий, Авторе любий
Покинуті сторінки авторів, На них вже не заходь пару років... На них застигли почуття і мить, Та за екраном ще біжить життя коротке... Ніхто не знає, хто він і що сталось, В мережі був... І так проходять дні. Я хочу знати що з тобою, любий, В твоїх віршах я бачу твої дні. Невже тебе ті будні з головою Накрили хвиллю монотонних днів, Вертайся, любий авторе, вертайся, Мені вже так бракує твоїх слів.
7
0
354
.
Я для тебе нічого не значу, якщо навіть в останнє заплачу. Я так хочу тебе забути, ти для мене ковток отрути. Ти для мене удар у груди, я для тебе шматок спокути. Ти для мене як та хвороба, я хворію й несу другому... Я ламаю чужії душі, бо вони для мене байдужі. А то може та правда у тому, що байдужа я серцю твому. Я не можу себе здолати, я забула вже як літати. Я забула як відпускати, через це буду знов страждати... Я так хочу тебе забути, що насправді забути не можу. Ти для мене як гострий ніж, я сама його вводжу під кожу.
5
2
290
Харакірі
- Привіт моє кохання, що минуло. Убий мене за те що охолов. Я поряд лиш тихесенько зітхнула: - Убий мене за те що плачу знов. Подай же меч, я зроблю харакірі. Хоч може раз торкнуся твоїх сліз. - Байдужа ти мені, любов минула, боюсь, що пустоту перетворю на злість. Убий мене, допоки я лиш камінь. Сама ж живи, минає біль з роками. Я тихо посміхнулася тобі... Підняла меч. Все вкрилось пелюстками: - Не все ще скаменіло у тобі. ... Картина дивна. Мить немов застигла. Стояв і плакав, той що охолов. Холодне мертве тіло на підлозі. Та в серці - камні щось заграло знов...
7
0
276