Лєна
@Lena1989
Блог Всі
Думки вголос, Потрібна допомога, Особисте
9
2
147
Думки вголос
7
60
Подяка
Новини, Особисте
9
80
Книги Всі
Вірші Всі
Колись вона тебе кохала
Колись вона тебе кохала. Вона трусилась над тобою, А ти гуляв на ліво і на право. І не зважав як завдавав їй болю. Вона сльозами умивалась, Коли ти з іншой обіймався. Вона з дітьми займалась, А ти з іншою кохався. Вона ковтала сльози і тЕбе обіймала. Вона ховала біль, вона тебЕ прощала. Цього всього ти не помічав. І зневажав її, і далі ти гуляв. Вона здалась... Терпець її урвавсь. Без тебе краще їй тепер. Вона пішла, залишила тебе. А ти тепер кусаєш лікті. Ти сам з собою у конфлікті. Не розумієш ніяких ти ознак, Чому все склалось саме так. Вона пішла... І тут твоя є лиш вина. Тепер страждати черга вже твоя. Тепер ти- це як колись вона...
2
0
68
А ось вона- та чупакабра
Дивились телевізор ми, новини. Чупакабра завелася в Україні. Вбивала, крала, на шматки все розривала. І всі боялися її, хоч би в дім ні до кого не попала. Та як же виглядає зараза та страшна? Ніхто ж її не бачив, не знав яка вона. Зловить ніхто не може, Мов супер-звір непереможний. Та ось вона- та чупакабра! То путінськая морда і його рашка. Куди якійсь тварині братись? Так агресивно руйнувати і знущатись? Чупакабра то не є тварина, Чупакабра, то путінська гидяча грива.
2
0
85
А ми малі були...
А ми малі були І іграшками грались. Тепер дорослі ми, Дитинство забувалось. А ми малі були І ми тоді не знали... Тепер дорослі ми, І умиваємось сльозами. А ми малі були Цукерки їли І сміялись. Тепер дорослі ми Про мирний день забулись. А ми малі були, Відповідальності не мали. Тепер дорослі ми І звести не можемо кінці з кінцями. А ми малі буди, Дитинство було в мирі. Тепер дослі ми І на яву ці страшні війни Я хочу бестурботного дитинства для дітей своїх! Я хочу миру, не боятися за них! Я хочу, щоб не зламалась їхня віра в краще! Я хочу, щоб ми прокинулися вранці, А в телефоні пам'ять, щоб була забита Від новин, що вже мир- закінчилась війна!
2
0
84