Лєна
@Lena1989
Блог Всі
Думки вголос, Потрібна допомога, Особисте
8
1
147
Думки вголос
6
60
Подяка
Новини, Особисте
8
80
Книги Всі
Вірші Всі
Нотатки
*** Підійди до мене тихо, з-за спини. І руками своїми очі мені затули. А я спробую вгадати, що це ти. Та потім просто обніми... *** А ти прийди до мене, подзвони Та на яву ти це зроби, а не вві сні. Чого мене останнім часом крутить? Мене наповнюють думки, іти не хочуть. Щось відбувається навколо нас Потрібно зачекати, потрібен час.
2
0
22
Напиши...
Тобі б я написала, Та боюсь дарма... І ти мені відпишеш, Та чи хочу цього я... Скоріше б я хотіла, Щоб сам мене згадав. Про мене думка, щоб тебе зігріла І в листі про це ти написав. Та годі. Напиши, що ти живий, Хоч іноді про це кажи.
2
0
25
Колись вона тебе кохала
Колись вона тебе кохала. Вона трусилась над тобою, А ти гуляв на ліво і на право. І не зважав як завдавав їй болю. Вона сльозами умивалась, Коли ти з іншой обіймався. Вона з дітьми займалась, А ти з іншою кохався. Вона ковтала сльози і тЕбе обіймала. Вона ховала біль, вона тебЕ прощала. Цього всього ти не помічав. І зневажав її, і далі ти гуляв. Вона здалась... Терпець її урвавсь. Без тебе краще їй тепер. Вона пішла, залишила тебе. А ти тепер кусаєш лікті. Ти сам з собою у конфлікті. Не розумієш ніяких ти ознак, Чому все склалось саме так. Вона пішла... І тут твоя є лиш вина. Тепер страждати черга вже твоя. Тепер ти- це як колись вона...
1
0
153