PRO
Діана Ляшук
@Liashuk_Diana
"Та що намагається зробити світ кращим!"
Блог Все
Отпустите боль
Нужна помощь, Личное
14
1
170
Жизнь-бумеранг
Интересное, Мысли вслух, Цитаты
16
3
203
Людськое
Разное, Цитаты
12
1
259
Книги Все
Стихи Все
Демон Адріан
Ударила слава в голову, Манила п’янила собою, Перевернула всі принципи доверху Й швирнула об стінку журбою. Полон солодкий як губи, Все глибше в гріху твої думи, Не в силах себе перемогти, Ти хочеш все в світі знести. Але знаєш жевріє щось світле в тобі, Тому віддаєшся неустанній мольбі, Щоб демонів геть повиганяти І міри проти темряви прийняти. Прощай демон бувай, Ти мене поскоріше забувай, Не клич не мани солодом, Нехай проковтне тебе гном!
5
0
124
В пеклі і в раю
Листи шо просякли коханням, Листи- що є твоїм до мене зітханням, Палиш ти їх в попел обертаєш, Вино для мене втіха- ти ж знаєш. У славі гріховній тужу, В полум*ї кохання згорю. Чаша муки мене переповнює і димить, Скоро вона догорить І любов що в серці до тебе хранив, Мов вогник здимів. Сходить сонце для нас, Снилась мені ти за ніч- один тільки раз. Ах горда походка вночі манила мене в тумані, На шиї петлю затягала, Навіщо мені ти збрехала, А колись ти так безумно кохала.
11
0
72
Синішка
О мій Тедюлічка, Найрідніший в світі синулічка, Розумний красивий-станом пригожий, Захоплюється на вулиці ним перехожий. Щедрості його немає міри, В щирості набуває він віри І усмішка сіяє в хлопча, Нікого не обідить-він як дитя. Завжди поруч і допоможе, Для мами все зможе, Як погнати смуток він знає, Радісно одарує й проблем ніби немає. Гордість матері син Тед, Солодкі промови його як мед, У світлі сонця він блистає, Щоб не робив-усюди перемагає
11
0
134