Mari Mey
@MariChan
Книги - это как порталы в другие миры. Где мы переживаем все новую и новую историю.
Книги Всі
Вірші Всі
Крик душі
Весь світ - це всього лиш біль, Весь світ - жорстокий та короткий. Хоча, є хоч момент любові. Але життя ми проживаємо коротке... Хтось може не пізнати болі, А може навіть й тої самої любові. Усі ми різні, різний шлях, життя. У кожного був відчай й страх. Хтось каже, що життя прекрасне, А хтось все каже й каже - ні! Хтось відчував любов, А хтось лиш, один біль в житті. Якщо хтось каже, що життя приносит - біль. Ти просто обійми тую людину, Їй не вистачає лиш одне - Бути коханим та потрібним. Просто переконайте ту людину, Що світ існує з добрими людьми! Хоч їх і мало, але все ж, Це краще ніж нічого! І після цього, подумайте прошу! Якщо хтось з ваших друзів, близьких Говорить - що весь світ всього лиш один біль, То не осуджуйте його там щойно! Йому напевне лиш недостає любові, Якою обділив його цей світ. Якщо ви бачите порізи на руках, чи ще щось. Не думайте, що з'їхав він із глузду, Це просто крик душі про допомогу! Яку так дуже сильно хочуть тії люди! Але багато з нас не розуміють цього... Їх більше ще кцюють і ображають... І більше заганяють у куток. Де вони, на самоті самі с собою, Вирішують чи жити їм, чи ні.
5
2
559
Типовість
Пришла холодна, хмура осінь, Як чорна хмара серед дня. Навчальний рік почавсь для когось Для мене теж, але хоча... Я вже закінчив школу, знайшов роботу і сім'ю. Напевне скажете, що це прекрасно? А я скажу, що ні, навряд чи. Все так типово, так типово... Що прям не можу я уже Я хочу розірвати цю типовість, Але в цім світі я... Всього лиш пляма непомітна, Лиш чорний ворон от і все. Та, що я тут кажу!? Весь світ, лиш неперервна череда типовості. А далі... А далі йде зима Така холодна і слизька Як все типово, як все типово Весь світ, лиш неперервна череда типовості. Скажу я вам.
9
0
524
Втрата
Скінчилось все. Життя, любов, хвороба. Ти більш за все любила ці квітки. Я так кохав, але тебе Спіткала ця хвороба... Тепер сижу біля могили, Й плачу... Мені вже все одно, що кажуть. Ти - для мене все, що є на цьому світі! Лиш ти єдина, кого я так любив.
11
1
733