Marina Parthenovith
@MarinaParthenovith
Люблю читати, малювати та трііішки писати) Отже, така як і всі)))
Блог Всі
Цікаво дізнатись
Різне
1
2
20
Різне, Думки вголос
4
19
Книги Всі
Вірші Всі
Наболіло.
Коли настане вільний день? Коли прибуде воля? Коли настане літо Й канікули в додачу. Малечі пощастило: Три місяці канікул і Довгий, довгий сон, Який скінчиться десь в обід. А ми, що нам робить? У травні сесії здавали, А зараз практику здаєм. Ну не життя, а казка! Тому, мій любий друже, Радій, що ще школяр І що три місяці канікул, А в липні вже екзамен! 29.05.2018.
3
0
661
...Герої...
Ніч. І знову ця блискавка в небі. Її я не вперше вже бачу. Ніч. А ворон летить на всюбіч І хоче скоріше додому. Ранок. Він все не теплий, Його тіло тепер усе синє. Ранок. Не долетів він додому, Хоч як не старався, бідненький. Ніч. Як градом летіло каміння, Що збило з дороги його! Ніч. А ворон все плаче і плаче, І хоче додому скоріше. Ранок. Знайшла його мати У дуже холодній землі... Ранок. Тепер біля хати, Лежить ота мати, і ворон... Ніч. Каміння розбите і пір'я багато Й хустина лежить вже поберта. Ніч. Лежить у землі ота мати Та й ворон лежить відмирає... Ранок. Бентежно співає душа, І плаче невпинно сердечко. Цей ворон герой! Це він врятував нас від смерті! А мати його-це і є Україна! А ви закидалли камінням. Навіщо пішли проти брата? Навіщо убили обох? Можливо Надія ще є І стане нам сил і наснаги Узяти до рук автомати, І йти уперед, аж до Сонця. А ворон і мати, Які вже не знами, Повільно відродяться в душах. І стануть вони знову живі, У душах, в серцях, І в думках...
4
0
696
Весна, як не весна
Ох, як люблю спостерігати, Як весь бузок вже зацвіта, Як ще дощик бува поль'є І як вже сонечко встає. Бува прокинусь рано в ранці І вже давай бігти на пари Не помічаючи краси, Не помічаючи нічого. Ось так і весна промайне, Ось так і літо настає, А там вже й ІІІ-курс чека, А там, бузок вже вицвіта.
4
0
957