Mashka Zelenchuk
@Mashka_Zelenchuk
🔥В её тихом омуте,черти водяться🔥
Блог Все
Чекаю на вас...
Новости, Личное, Разное
6
35
Цитаты, Разное, Мысли вслух
7
1
44
Найстрашніша помилка...
Личное, Разное, Мысли вслух
10
3
40
Книги Все
Стихи Все
Все ідеально?
Усі в житті щось пережили, У кожного історія своя. І щоб вам там не говорили Не слухайте,бо ваше-це життя. Адже,пораду легко дати, Бо з боку рішення просте. Та якби,істину всю знали Не лізли б ви в чуже життя. Ви всіх повчаєте,як жити А у самих що,все ідеально? Не треба інших життя вчити, Коли у вас усе печално. Ви з своїм життям розберіться І часу на чуже уже не буде Хто,як живе?Ви не журіться. Все на місця життя порозкладає.
17
0
452
Забувайте все старе...
Забувайте все старе, бо іде уже нове. Рік старий уже минає, Скоро Новий наступає. Вже в дорозі поросятко, Хай усе у вас буде гладко. Про хвороби,щоб забули, а друзі вірні поруч були. Щоб не було сліз розчарування, Щоб було тільки кохання. Щоб достаток був у хаті, Щастям щоб були багаті. Щоб удача вас не покидала, А ваша душа,щоб горя не знала. Я щиро,вас друзі вітаю, і від душі всього цього бажаю.
9
3
322
Кохання-не гра.
Я кохання твого не розумію, А може ти і не кохаєш? Та ні я в це не повірю, Що ти зі мною тільки граєш. Прошу,як не кохаєш то іди, Я відпущу тебе,тримать не буду. Бо я не витримаю цієї гри, Якщо не підеш ти,то я піду. Не озирнуся я тобі у слід, І сльози за тобою проливать не буду. Я тільки тихо так скажу собі: "Я сильна,я це все забуду". От тільки досі я не розумію, Чому кохаю ти мені казав? Чому дарив мені надію? Чому ти з моїм серцем грав? Адже,кохання-це не гра. Кохання-найщиріше почуття, Якщо ти,милий,це не знав, То ти ніколи й не кохав.
12
7
276