Рада
@Rada_
Блог Всі
Декілька пунктів до нового року
Новини, Цікаве, Думки вголос
5
1
40
Мабуть це дивно
Новини, Думки вголос, Особисте
3
1
27
Може кави?)
Новини, Думки вголос, Відгуки та рецензії
4
2
32
Книги Всі
Вірші Всі
Даруй
Даруй, коли тобі погано Даруй, коли щасливий ти Даруй, поки є, що дарувати, Поки в дарунках не потонуть всі. Твоє добро – живе благополуччя, Добро врятує стурбований цей світ. Даруй любов, турботу сиву, Даруй і шанс, і плани на життя. І врешті-решт ми станемо сильніше, Ми станемо людьми, попри складне буття. Для когось – карма, а хтось плекає віру. Всі знають – отримаєм віддачу. Та не певні ми наскільки справедливо Життя вітає і карає повсякчас. Найбільше щастя – бачити результати, Тож даруй мрії, даруй комусь надію Комусь ранкову каву, а вночі – Даруй впевненість, захищеність, а події – Даруй найкращі спогади й хвилини. І знай – все починається в тобі, Ти друг, родина, волонтер і воїн Свого і всіх дотичних нам життів.
2
0
194
Самітниця
Ніхто мене не полюбить так, як я, Тому не чіпай мої суцвіття. Я себе зрощу і зберу себе сама, Поки ти будуєш плани на століття. Я впевнено сказала тобі "привіт", А тепер подумки кажу і "на все добре". Попри сотню й тисячу сумісних нам робіт, Обравши з десятка висновків нормальні, Я вже й подумки не скажу тобі "привіт", Зате нема потреби вже казати "на все добре".
5
0
212
Чайної ложки не приберу з філіжанки
На хмільну голову чергове зізнання Не дарую, а, власне, приймаю. Терпіти десятки образ і «перевдягання» Не хочу, не треба, собі поверніте. Най не буде з ким зустрічати світанки, Най не буде з ким зустрічати любовні свята – Однаково, Я більше чайної ложки не приберу з філіжанки. Не тримай образи, а як тримаєш – міцніше тримай.
3
0
260