Рада
@Rada_
Блог Все
Декілька пунктів до нового року
Новости, Интересное, Мысли вслух
3
1
33
Мабуть це дивно
Новости, Мысли вслух, Личное
3
1
24
Може кави?)
Новости, Мысли вслух, Отзывы и рецензии
3
2
30
Книги Все
Стихи Все
Надихай! Або ж мені не треба
У моїх суглобах біль і злоба, У моїх суглобах приємна втома. Я злегка пригнічений тимчасовий жрець, Я - заклопотаний майбутній мрець. Я право славлю і живу, Я тягну кляму і речу, Бо в твоїх думках витає спрага До життя, до щастя, до джерельної води. Я - не ти. У мені кипить приторна брага – І душа сп'яніла, і моя хода. Я вірю, бачу, чую та не знаю що. Спрямуй мене, інакше я згублюся. Надихай! Або вже не керуй. Надихай! Або ж забудь про мене. Надихай! Або ж мені не треба...
3
0
243
Ти моя кавова гуща
Ти завжди мій хороший, Ти - мій келих вина, Моє сонце у пущі, Мій рятунок і страх. Ти завжди мій хороший, Немов солодке дитя, Такі пряні й пахущі Твої долоні. Вже й я. Ти моє сонце у пущі, Ти мій рятунок і страх. Ти моя кавова гуща - Без неї не той зовсім смак. Такі солодкі й цілющі Твої вуста. Вже і я. Ти моя кавова гуща - Цілунки твої на губах.
3
0
287
Весно
У моїх руках ніжно квітка тріпоче, У моїх руках ніжно тріпоче весна. У душі моїй тихо джерельце дзюркоче, У моїй душі лине, пірнає вона. У моїх очах палає вогонь та іскриться, У моїх очах відображення - квітуча краса. На моїх ногах тане, засина таємниця, На ногах моїх норовлива, жаданна роса. На губах моїх гірко так, що приємно, Вони б дарували цілунки гіркі, що печаль. На язиці стільки слів, що лунали б даремно, На язиці лиш єдина важлива деталь: "Моя птаха причалу, Моє сонце Карпат, Я тебе так кохаю! Втратить тебе, весно - страх."
7
0
337