Ріна Беррі
@Rina_Berry
Вистоїмо! 💙💛
Книги Всі
Вірші Всі
Тиша в мені
Тиша в мені. Та чи це погано? Я не згадую більше болючих розмов. Ти не будеш стрибати через паркани, якщо раптом побачить нас твоя любов. Ти не будеш, авжеж, адже я розпрощалась, я залишу в минулому гойдалки ті, де я цінність, повагу до себе втрачала, наче ноги стирала в незручному взутті. Ти мене пригадаєш - таємну богиню, мою сонячну сукню і тихий мій сміх, мої відьомські очі закохано-сині, які так спонукали тебе до втіх. Але я закохалась, повіриш, у себе. І нікому не дам зіпсувати той стан вдовольняти спочатку свої потреби, виганяючи з психіки самообман.
7
0
119
Кохала
Коли запитають: "Чи ти коли-небудь кохала?" Я мовчки згадаю ті щирі, проникливі очі, торкання твої пестливі і часом зухвалі, і наші таємні, вкрадені жадібно ночі. І з плином часу я досі нікого не стріла, хто вразив би так, мене надихав на життя. Я стала порожня на почуття, скам'яніла, ніхто, окрім тебе, не чув мого серцебиття. Іскра, що ти кинув в моє депресивне серце, ще досі там жевріє, наче її попрохав. Дивлюся я в очі твої, наче в пророче люстерце, з питанням: "Чи ти коли-небудь кохав?"
7
0
165
Диявольський зв'язок
Відчуваю тебе, наче власні закляклі долоні, через відстані біль твій пронизує мій хребет. Мої очі під ранок спустошені та червоні і бажання з'являється пізнати смаки сигарет. Але я буду сильною, у мені, мовляв, внутрішній стрижень. Я не маю тривоги чи злого передчуття, бо я знаю, що є в тобі щось незламне і хиже, що завжди спонукатиме тебе обирати життя. Цей зв'язок, що між нами диявольський, небезпечний. Я тяжіння такого не відчувала до нині. Я не знаю, чи ці всі зізнання доречні, я виймаю слова зі своєї душевної скрині. Звідкіля те знання в голові, що тебе я зустріну, чи напишеш мені, чи торкнешся мене ось так? Ти долаєш свій страх серед вибухів і руїни, від усіх закриваючись, мов їжак. То, мабуть, не відчує ніяка досвідчена відьма - те, як я відчуваю тебе, як за тебе болить. Так кортить розчинитись в твоїх ведмежих обіймах і не знати страху, ані кривди оцих лихоліть...
7
2
243