Роузі Рей
@Rousi_Rey
Не кожна людина вміє робити щось,а щоб повірити в себе потрібно просто стати вище ілюзій
Блог Всі
Гм?
Цікаве, Потрібна допомога, Особисте
4
2
79
Книга англіською і укр тут і на вападі)
Цікаве, Потрібна допомога, Особисте
3
102
Я вию..коли мене виводять
Цікаве, Потрібна допомога, Особисте
4
6
165
Книги Всі
Вірші Всі
..Кров..
Холоне кров і стигне в жилах.. Ти мій маяк солодких душ.. Я люблю пробувати твій смак.. Не забувай мене я твій страх.. Я багато знаю про тебе..про душу твою.. Ти тікай куди подалі,бо нпздожену. Я так вип'ю кров усю твою! Вона така..я її так люблю.. Ти такий смішний.. надієшся на пощаду. Я не забуду твоїх снів.. Увійду у них завжди.. Ти просто такий милий.. Сподіваєшся на розраду :)
5
0
34
Сонечко
Знаєш я була без поняття що таке дружба До цього моменту я не чула її відголосу. Тепер я зовсім інша трохи стала.. Моя самооцінка покращилася у раз. Ти просто як вранішя роса,свіжиш мене. Я ціную твою чесність і відвертість мови. Підтримку бо без неї ніяк! Взаєморозуміння,спільну мову! Твоя душу чиста,світла.. Ти моє проміння місяця вночі! Знайдеш вихід із проблеми,шляху. Ти завжди кажеш завжди "Сонечко" на мене Я так люблю тебе Я дуже вдячна,долі за тебе Без тебе ніяк не проживу і дня!
8
15
217
Я нічого не попрошу взамін..
Мені нічого не треба.. Я просто живу для тебе.. Я нічого не попрошу взамін.. Я би так хоьіла злізти з обійм.. Закритись знову в собі.. Видихати цей безпощадний дим.. Я не днаю навіщо творила.. Що тим доказати хотіла.. Я просто хочу жити в диму.. Не знаючи радості й щастя..одну.. Ти ж би мене так само кохав? Чи може би перестав.... Я не хочу цього..не бажаю.. Просто думки викликаються самі по собі.. Ти просто мій безпощадний дим..
6
0
237