Олександра Пимоненко
@RuomaKun_YoukaTian
Націоналістка, шовіністка, расистка та просто приємна людина
Блог Все
Версія 1.0
Интересное, Мысли вслух, Разное
5
70
Интересное, Разное, Личное
3
1
35
Интересное, Мысли вслух, Разное
5
3
41
Книги Все
Стихи Все
Лю Вас, Бубука
Лю Вас, Бубука ❤️. Та відстань - то мука, А сльози - то горе, наплакала море... Не бійтесь, ридаю - і знову всміхаюсь, Сьогодні - по краю, а завтра я каюсь. Лю Вас, Бубука ❤️. І знову без стуку, Я в серце зайду, і душу знайду... Безцінно - любити, безцінно - кохати, Безцінно: в біді рідну душу обняти... Лю Вас, Бубука ❤️. Не відстань є мука, Не сльози є горе, що плакала море... Розлука - є мука, що наче без стуку, Так хоче прорватись... Давай не здаватись!
7
0
216
Фальшиві (Справжні)
Фальшиві гроші, фальшиві люди, Грають в театрі фальшу... Фальшиві душі, фальшиві етюди, А ми вірим, що зробим кращі... Справжні зорі і справжні люди, Люди справжні чи все ж є фальшем? Та чи фальш, коли серце у грудях, Починає від болю співати? Люди - фальш, чи все таки справжні? Коли люблять фальшиві гроші? Люди справжні - тварини не Божі, Ми буваєм і злі... І хороші... Не буває лише одного? Люди справжні чи все ж є фальшем? Маєм серце і вірим в Бога, Правда, лиш коли стане важко... Всі етюди і гроші фальшиві... Всі, хто грають в театрі фальшу, То чи зможем ми стать щасливі? Зможем стати хоч трошки краще?
6
0
154
Трохи про все
Настане час і сяду в поїзд, Пейзажі, книги, чорний чай... Годин дванадцять, може менше, І вперше мене зустрічай! Я так чекаю тої миті, Щоб просто вдвох піти у ліс... Про щось звичайне говорити, Від радості не втримав сліз. Так хочу взять до рук я м'ячик, І разом грати в волейбол. Чи грав ти з Дияволом раніше? Чи слухав інший рок-н-рол? І під Волинським мирним небом Босоніж по траві ходить. (Та лиш хвилююсь, що коханий, У собі ревнощі зростить). (Хай знає, що його кохаю!) До тебе ж їду у село, За новим другом божевільним, Щоб просто весело було... Невдовзі я вернусь додому, В русифіковане містечко... Тут все так тихо, по-пустому... (Лиш милий радує серденько) Й тоді почнемо справжні війни! Українізувати народ наш! Для чого я у цьому світі? Кохання, дружба, чи війна? Напевно я для всього разом, Щоб пробудить людські серця... І всі зламать стереотипи, Лиш тільки один залишив: "Кохати можуть лиш одного, А з іншими всього дружить" Так бісять часто, що говорять: "Між дівчиною й юнаком" Простої дружби не буває" Знайомі? То тепер у ліжко! Нам так суспільство же співає! Та знаєте, пішли ви в дупу! Я свого милого кохаю. І маю я таку надію, Що він це дуже пам'ятає... А я чекаю тої миті, Щоб просто з другом погуляти, І серед Луцької блакиті, З людьми вкраїнськой розмовляти.
9
6
158