PRO
Олег Шаула
@SHAULA
б л и с к у ч и й п л а н p.s. вчитуйся
Блог Всі
Нерівноскладова рима - гайд.
Цікаве, Думки вголос, Різне
5
227
Новини
5
128
Написано без розміру, просто дольником, але асонанси тут шикарні
Цікаве, Різне, Особисте
9
3
275
Книги Всі
Вірші Всі
54
Сліпий світанком у очах. Безперестанку себе втрачати, коли кожен навколо шлях відчувається як початок. Починається як нічого, проповзає крізь вибух сліпо. На дорозі каміння свого вдосталь є на ефект Едіпа: хоч зустрів і хвилину слави, сумніваюсь, як переконував всіх, бо кожен, що нахлинув, провал самовиконуваний. Поставив перекору війни цей маніфест: стати з собою чесним. Хто ж знав, що самодіалог мені тепер опиниться найважчим тестом. Вже подякував собі минулому: Мене надихає, скільки можеш ти. Разом стільки здобули, але не знаю, чи я зможу продовжити. Правда, вдячний за життя мрії, ти дав мені все, що я так хотів. Боже, пробач мої непостійні дії. Втім, коли з емоцій лишилась лиш млявість, коли дійсність дає під дих, я звик постійно повертатись сюди. Тут вже пустують наші споруди, і я знову кресало для себе сам. Скажи, ким би не наважилась бути, чи ти сумувала по тим часам? Чи надихаєшся мною зараз? Скільки пішло за ці роки. Мої тексти - це все, що про них зосталось, з тих пір, як я сів на баркас широкий. Знаю, знаю, я тільки все починаю, але цю ношу я ніс завжди. Хоч на відміну від мене ви побачили край, все одно я бажаю вам всім щасти.
1
0
146
.
— I hear something It's coming from below — I think you've become mad — Almost as if something is moving below us Act a little peculiar, and- *** Я вже звик його забути, а воно все в позу мітить. Швидкоплинне, каламутне, і це треба розуміти, ти подія,                  епізод. Не профан і не нездара, втім закусаний у чварах. Не сміши мене, оплот андеграунду і підпалу землі. Ти не попіл, ти пил                   на моїх чоботах, що валиться з рядків. Так і залишишся ніким, спогадом, фотороботом. Виповза на всіх гаркати з переляку. Гарнюне, зорі – прозаїки. У нашій вежі, хіба що, ти ґніт для спалаху.                                 Дякуй за стиль, дозволяю тобі пропасти. Ми збудуємо царство,             цей шлях не буде простим. *** — and you're an outsider Perhaps you've always been mad
1
0
111
.
Я знаю, ти би зруйнував свій світ, щоб не змінятись. Я знаю, ти не можеш захиститись від мене, і викликаєш тільки жалість. Ти захмелений і коли тверезий. Хоч за стільки років чогось досяг, леле, кожен наступний місяць як антитеза. За своє самодурство ти не заслуговуєш навіть на кпини. Я хочу наповнити чергу густо, яка мовчки на тебе харкне. Не дується знову дитина? Не ображається від поем? В тобі все хороше напівгниле, і залишається тільки брехати. Ти того навіть не вартий, але якщо ми встанемо з кулаками я не хочу, щоб хтось з нас вижив. Я повторю. Якщо натрапить коса на камінь, чиясь душа точно стане хижа. Знай, я хочу забрати в фіналі твою.
1
0
109