Сергій Сорока
@Soroka
У пошуках сенсів
Блог Все
Маски
Мысли вслух
12
5
62
Знову той ідіот пише якусь фігню, #дизлайк_відписка_йди_до_дупи
Мысли вслух
15
10
94
Голоси минулого
Личное, Мысли вслух
13
8
179
Книги Все
Стихи Все
Така омріяна прихильність
Читаю істини - банальні, В очах від недосипу - пильність, Я підписавсь на соціальну, Таку омріяну - прихильність. Живу у об'єктивах камер, Хай сам націлив їх на себе, Звичайно, камери - не мармур, Та мені мармуру й не треба. Мені достатньо вподобайки, Аби втішалось трохи его. Пилинка, механізму гайка, Що мріє пролунати ехом. А що, не можна? Я ж стараюсь, Лише для тих, хто ходить поруч. Якби не дивні людські зграї, То виглядав би наче покруч. В цім суть - красиво виглядати, Стираючи із очей пильність, Лише аби собі здобути, Так омріяну прихильність.
18
7
210
Якщо я покину писати
Якщо я покину писати, якщо я покину творити, Якщо я покину віршами своїми й піснями чужими жити, Якщо своє серце залишу вмирати, а душу сховаю за ґрати, Одне лиш благаю і більше нічого - я прошу мене пам'ятати. Якщо ж не покину й загину раніше, ніж встигну останні надибати вірші, Зберіть ті найкращі й забудьте навіки усі що були найгірші, Візьміть, прочитайте, задумайтесь трохи, кладучи могильні плити, І далі, без болю, своїми шляхами собі поспішайте жити. Не хочу ні слави, ані поклоніння - по смерті воно не треба, По смерті мені знадобитися можуть лиш тільки шматочки неба, Від Києва батька і мами Одеси, й любимого свого Львова, Я прошу, неначе колись Шевченко - лиш тільки одного слова.
21
16
286
Гроша у кишені
Гроші - це круто, гроші - це диво, Гроші - це те що насправді важливо! Адже за гроші я здатен багато, Робити того, що для мене не свято. А навіть для того що в мене святого, Знайдеться потрібна вага золотого. Признатися чесно - я справді не знаю, Чи стелять грошима дороги до раю? Облишимо байки минулого віку, Хотіли б ви грошам - ні місця, ні ліку? Чи точно тримати вам вистачить сили, Свої моральнії орієнтири? Продали б за гроші ви свою небогу? Хоча, загалом, нам також не до того. Куди дивуватись - усім, хто багатий, Знайдеться готовий насправді кохати. А мені знайдеться? За ум, за ідею? За дух чи омріяні вітки елею? Чи став би шукати для серця мішені, Не маючи навіть гроша у кишені?
15
3
75