Сергій Сорока
@Soroka
піка піка
Блог Все
Привітання
Личное
24
9
274
Шукаю класних чуваків і чувіх
Нужна помощь, Вопросы
12
9
154
Хроніка Сорочиного СБ
Интересное, Разное, Личное
9
6
139
Книги Все
Стихи Все
Найліпше завжди пишеться вночі
Найліпше завжди пишеться вночі, Вночі усі поховані мечі, Вночі все місто поринає в сон, Вночі немає жодних заборон. Вночі завжди навідують думки, Вночі слова - продовження руки, Вночі, мабуть, найкращий час для мрій, Ти хто, стрілець? А може - водолій? А може той, хто й мав би бути тут? Ідейно - Гарт, душею - Аспанфут. Цікаво є, наскільки ти естет. Овва, пробач, скінчився інтернет. 27.06.2019
15
7
168
Я обіцяю
Укотре встаючи, чергового ранку, Я схрещую пальці йдучи повз вікно, І знову собі ж я даю обіцянку - Комічно, неначе в німому кіно. А що обіцяю? Мабуть, неважливо, Бо кажучи рештки зготованих слів, Тоді ж розумію - не вистачить сили, Почати усе, що скінчити хотів. Хотілось багато - і гори звернути, І, може, цілком осушити моря, Та гори пропали, тепер їх не чути, А море пропили давно в шинкаря. І в розпачі, сили згубивши останні, Під звуки урочі німої кантати, Я знову клянуся, в житті і коханні, Ніколи й нічого вже не обіцяти.
20
6
105
Аромат маленького містечка
Нестерпний сморід фабрики-заводу І неповторні мамині тісте́чка. Я дихав цими запахами зроду - Це аромат маленького містечка. Це аромат бензину і конвалій. Це запах струн, а ще це запах струпів. У цій складній реальності зухвалій, Усе не так. Усе в великій купі. Змішалася і радість, і недоля. Заплуталися в дивній боротьбі - Природи світ, могутня людська воля. Ця битва відбулася і в мені. Я мрію здавна звідси запропасти, Водночас хочу тут і залишитись. В полоні цих емоцій різномастих, Я завжди б'юсь, і, схоже, буду битись. Якщо мене зустрінете випáдком - То в мені досі тліє суперечка. Бо я був тут як був іще дитятком - Частиною маленького містечка.
30
11
138