PRO
Олена Чіхічіна
@Star_sin
Imagination is more important than knowledge...✍
Блог Всі
Чи змінилося ваше життя?
Цікаве, Думки вголос, Питання
3
15
307
Рубрики
Цікаве, Різне
10
1
153
Рік...
Цікаве, Думки вголос
4
1
63
Вірші Всі
Я молюсь богині Славі...
Я молюсь богині Славі: " – Захисти наших солдатів, Подаруй їм свої крила, Дай їм теплий промінь літа. Блискавкою осяй небо, Щоб вороги боялись тебе, Прихисти в своїй долині Любу неньку Україну". Підіймаю погляд в небо – Бачу зорі нескінченні. Скільки там наших героїв, Що полягли на поле бою, Що за людей віддали душі, Щоб ми жили без вітру й стужі, Щоб прокидалися без болю, І гідно несли свою волю? Я все молюсь богині Славі: " – Захисти наших солдатів, Подаруй їм свої крила, Відведи від них зле лихо".
2
0
141
Україна
Поставити її на коліна? Ця ноша для вас непосильна! Бо незламна, горда, смілива, Моя люба, жива Україна. Її не зломити ганьбою, Не вкрасти її дику волю, Не вбити її кулеметом, Ми для неї станем наметом. Ми станем її талісманом, Для ворога сизим туманом. Сховаєм її від атак, Щоб серце не спіткав знову жах. Вона – мудра, красива дружина, Вона – юна, весела дитина, Вона – мати щира й дбайлива, Вона – пісня гучна солов'їна. Не забрати вам її гордість, Не схилити в пітьму її совість, Бо в світі така лиш єдина Могутня й вільна країна!
11
0
119
Ми лиш примари...
Я біля серця тримаю руку холодну, І пульс вже не б'ється у тілі моєм. Я разом із татом тримав оборону, Захищая сім'ю під ворожим вогнем. Сестричку маленьку під ковдру сховавши, Ніжно матусю свою обіймав. І доки ракети летіли до хати, Я в бога пощади для себе благав. Батько старенький сміливо і швидко, Мене від ракети собою закрив. В тиші холодній лиш скрипнуло ліжко, І жаху не стало, і біль відступив. Більше не страшно, не холодно в домі, Вибухи стихли в забутім краю. Ми лиш примари без плоті і крові, Що вранці покинули неньку свою.
10
0
204