PRO
Темрява
@Temnuy_voron
Блог Все
Цікавий проект
Новости
4
1
40
Цікавий проект
Новости
4
39
Книги Все
Стихи Все
Чого я люблю наше покоління
Я люблю наше покоління ... тому ,що ми хочемо вирішувати проблеми, а не нити як все погано .Тому ,що ми переосмислели старі установки ,тому ,що ми не дозволяємо нас роз'єднати ,тому ,що ми не залишаємося в стороні при якійсь біді, тому ,що ми усвідомлюємо, тому, що ми об'єднуємо знання і духовність, тому ,що ми боремося за діло, тому ,що ми цінуємо індінідуальность, тому ,що ми боремося за рівність.
3
0
130
Янголи смерті
Янголи смерті серед нас. Зламати хочуть нас весь час ,якщо зламають знищать вас .Ламають нас вони морально й не піддавайся їм ніколи. якщо ослабнеш ти на мить біль, у життя перенесуть вони .Сильних людей зламати тяжко, по п'ятам за ними ходять і весь час чекають. Дізнатись хто це дуже тяжко ,якщо дізнаєшся це ти підуть вони з твого життя. Але пам'ятати будеш їх ти все життя
8
0
183
Хто ми для землі?
Доля землі залежить від нас, розумієш ти це чи ні... Чи буде горіти наша земля... Чи буде завтра війна... Чи мир на нашій землі...Людство спроможне змінити її.Ми пишемо долю землі Руйнувати землю чи ні, вирішувати це тільки тобі. Ми ніколи незрозуміємо хто ми для землі! одні будуть її руйнувати ,другі помилки перших виправляти. Ким ти будеш вирішувати тільки тобі.
8
1
205