Діана Ляшук
@Themis
"За свободу і справедливість-душу покладу!"
Блог Всі
Гарну ідею писати власні думки подала мені Надія Тихонович. А я завжди гадала, що світ літератури потребує новизни
Думки вголос, Новини, Цитати
8
2
289
Через людину зло приходить
Думки вголос, Особисте, Цікаве
7
223
Крик серця
Думки вголос, Особисте, Потрібна допомога
6
14
186
Книги Всі
Вірші Всі
Чому ми сумуємо? Чому ми плачемо?
Чому ми сумуємо? Чому ми плачемо, Адже краще забути і відпустити, Ніж душу собі ятрити… Ми перемогли чи ми переможені, Ідемо дорогами довгими знеможені І чекаємо на промінь надії, Що десь жевріє наче блискавки мрії. Чекаємо перемін і змін у інших, Але змінити можемо лиш себе, Тоді чому ми переживаємо про все? Адже життя таке непередбачуване І доленосних речей не уникнути, Потрібно лиш в закони буття вникнути, Щоб сльози висохли і тихий мир зійшов, Ти подивись- він вже прийшов!
13
0
211
Мартинонька
Зростала нині трава, Коли ти в моє життя прийшла, Ніби нізвідки через ворота прошмигнула І до мене ласкаво прилинула. Величава і граційна - моя королева, Її приходу воспівали дерева І сонцем поцілована на лобі, Вона дивилася всередину душі. Ми ідеально одна одну розуміли, Наповнювали наші серця Любов’ю і змінили, Більше не уявляли себе окремо І лиш одна від одної добра ждемо. Ніхто на заваді тепер нам не стане, Бо разом сила і перемога, Ми віднайшли пристанище у Бога.
11
0
167
Духовна боротьба
Ми зламані стаємо тоді, Коли втрачаємо упевненість в собі і в завтрашньому дні Й тоді коли надії полишаємо, А мрії відторгаємо. Духовна боротьба-драма поетична, Часто у вчинках буває не етична І слів не вистачить аби все сказати, Що на душі тій коїться описати.
12
0
169