Чекати
Я так би хотіла сказати, зірвати Кайдани. Та ринути в мить. Туди, де пітьма буде міцно тримати В обіймах. І де не болить. Де сердце не плаче, кохання не ріже, Мов ніж на різдво ягненя. Знов стану собою, лиш трохи пізніше. Знов в тіні наступного дня Яскраві побачу я в ній силуети, До них марно лине рука, Скажіть мені, браття та сестри поети, Що в муці мене цій чека?
2022-11-19 19:59:48
13
14
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (14)
Н Ф
@Domina Mortem Наразі Ваших)
Відповісти
2022-11-20 12:32:36
1
Domina Mortem
дякую!)))
Відповісти
2022-11-21 17:05:12
Подобається
Man Vi
Сумно, навіть дуже :'( Що чекає в цих муках? Залежить, куди скерувати
Відповісти
2022-11-28 22:36:30
1
Схожі вірші
Всі
Дитинство
Минає час, минуло й літо, І тільки сум залишився в мені. Не повернутись вже в дитинство, У радості наповнені, чудові дні. Я пам'ятаю, як не переймалась Та навіть не гадала, що таке життя. Просто ляльками забавлялась, І не боялась небуття. Любити весь цей світ хотіла і літати, Та й так щоб суму і не знати. І насолоджувалась всім, що мала. Мене душа моя не переймала. Лиш мріями своїми я блукала, Чарівна музика кругом лунала. І сонечко світило лиш мені, Навіть коли були похмурі дні. І впало сонце за крайнебо, Настала темрява в душі моїй. І лиш зірки - останній вогник, Світили в океані мрій. Тепер блука душа моя лісами, Де вихід заблокований дивами, Які вбивають лиш мене. Я більш не хочу бачити сумне. Як птах над лабіринтом, Що заплутав шлях, літати. И крилами над горизонтом, Що розкинувсь на віки, махати. Та не боятись небуття, Того що новий день чекає. Лиш знову насолоджуватися життям, Яке дитинство моє знає.
70
4
10812
I Saw a Dream
I saw a dream, and there were you, And there was coldness in your eyes. I wonder what a kind of true Made you become as cold as ice. And later I looked back to get a sense This empty glance was hellish call of past. It used to be a high and strong defense Against the world, the pain and me at last. You looked at me, and peering in your soul, I felt so lonely, as something vital died. And that is what I fear most of all - That nothing gentle will remain inside. Inside of you. Inside of me as well. And nothing will be said to farewell.
103
15
15281