PRO
Серафім
@_Serafim_
Хтось.
Блог Всі
Думки вголос, Особисте
7
3
185
Новини, Цікаве, Думки вголос
3
4
117
Думки вголос
2
2
62
Книги Всі
Вірші Всі
Смола
Ти покрита смолою Я зливаюсь з тобою Я, пробачте, бунтую І себе не рятую Ти покрита смолою зніг до голови. Я тебе не рятую, бо ти, просто ти. Я не знаю чи можу торкнутись тебе. Поки хвиля за хвилею нас несе. Поки горе за горем заходить у дім Поки ми ніби поряд, але поміж тим Не тримає мене твоє тихе зітхання Навіть крик, навіть біль і навіть зізнання Я йду геть, бо місця занадто вже мало Ти, смола, цілий всесвіт, мене - не стало Я лиш попіл, валяюсь у вазі спокійно В мене тут гнилі рештки, так рекреаційно Правда іноді нудить, іноді рве Поки вітер всі хмари кудись зажене Встигну я разів сорок стати й впасти і знову Я шукаю повтору, не бажаю обнову. А смола стікає по ніжним щокам Мене знову відправили грізно в бан А смола гаряча, але не обпікає Вихід є, вихід там, вихід тут, ні, немає.
1
0
76
Молоко Вишня Яблуко Волошка
Молочні ріки розливаються в голові. В них росте все: від злості до темного сорому. В них водяться раки - червоні такі німі. Вони тихо на дні, не марнуючи голову У вишневих очах один одного бачать катарсис. Бачать лінь, бачать жадність, журбу і пиху. Бачать сонячні яблуки в Євовому саду - базис. Базис також, що ці слова колись зникнуть в труху. А по рікам волошок тече лиш холодна пітьма, Що веде до невпинного потягу бути смертельно мертвим. Якби ж то на світі була лиш одна вона... Але ж досі є та молочна свята вода, що вважає його (потяг) нестерпним.
2
0
214
Бігодоріжка
Біжи, спіши, подалі від спеки Подалі від шороху дивних примар Ох, лікарю, не відчуваю я стелі Не відчуваю ні ваш, ні свій дах Біжи, старайся, подалі від мряки Подалі від подиху стиглих вітрів Подалі від тих, хто не дасть тобі дяки І в саму глибинну сутність штормів Біжи, попри біль у суглобах і м'язах Вдавай, що так треба, що так вже було Вдавай, що якщо помремо - тільки разом З тим хто поблизу́ літав в нло Біжи, бо бігти сказали нам предки Бо бігти казали нам з пелюшок Послухай, скажи собі - пофіг на кепки Так само як байдуже на ланцюжок Що в'яжеться намертво споміж людей Що ніби-то родичі, ніби чужинці Прикинься, що пустоголовий. Ідей Ніяких не маєш, хоча самовбивця Біжи, попри те, що тобі так болить Біжи, ніби це не бігодоріжка. Біжи, бо саме у цю страшну мить Не скінчиться ця пробіжка.
3
0
69