PRO
Victor Alekseev
@alekseevua
Сучасний український письменник!
Блог Все
Новорічне Бажання
Новости, Интересное, Разное
2
64
Втрачені Листи
Новости, Интересное, Личное
3
137
Веселого Різдва
Новости, Интересное, Мысли вслух
3
2
113
Книги Все
Стихи Все
Новорічне Бажання
Нещодавно мене Охопила хвиля невдач, Я знову чув звідкись твій плач. Так сумно залишитися самому, На самотині й у сумній годині, У важкому стані в тузі й тяганині. Хотілось повернути час мені назад, І не знати тих недавніх зрад. Хотілось бути мені знову у любові, В коханому домі й на прогулянці у полі. Хотілось залишити усі ці скрути й Невдачі та усілякі ці плачі, Не у себе на плечі, А у минулім році, Щоб не було більш Біди на моєму боці. Щоб лишились усі біди й невдачі У минулім році! Щоб не було більше Негараздів на моєму боці, У майбутнім Новім Році!
3
6
1856
Осінні Думи
Я згадую тебе: Дивлюсь на твої знімки, У голові моїй безліч спогадів осінніх. Про те коли усе почалось. Коли усе так швидко розвивалось, А потім повертаюсь у буденність, І розумію як воно все розпалось: Згоріли усі спогади й надії, Нічого вже не повернути. Наші шляхи навіки розійшлись, І тепер вони забуті, Як ті листки осінні!
9
0
2457
Колишній
Твоя душа... Така яскрава, люба, чиста й пишна. Твоя краса - це незліченні барви Того яскравого осіннього дня, Який подарував мені Натхнення й нове життя. Тоді написав я вперше книгу: Про любов, а не про тяганину. Чомусь тоді одного дня, Я врешті-решт задумався, Про власне життя. Я міг сотню слів сказати, Про наше життя. Але ти все сама прекрасно пам'ятаєш, І точно буде мить коли не раз Ти ще мене в тузі згадаєш. Захочеш повернути, Щоб ті спогади воскресли, І щоб наші душі вічно, Добро яскраво несли!
3
0
99