PRO
Алья Содда
@alya_sodda
Хочу назад у своє життя, в якому було все, та в якому я була щасливою... 😢
Блог Всі
Нове знайомство
Новини, Цікаве, Різне
13
2
238
З днем поезії!
Новини, Цікаве, Різне
7
170
З першим днем весни!
Новини, Цікаве, Різне
11
2
179
Книги Всі
Вірші Всі
Я ніким не була
Я ніким не була і не стала, а все так змінилось. Не лишаю писати й триматись за краще минуле. Струни душ рвати силою думки та думкою сили. Час – пронизливий біль, регулятор Господніх задумок. Все навіки пішло... Поцілунки й північні утечі. Підліткова любов, що примусила серце горіти. Смак вина на вустах, запах «Бонду» та пам'ятний вечір. Охолола душа і ніяк їй уже не зігрітись. Це доросле життя я щодня відкидаю навмисне, І не хочеться вірити в те, що задумано Богом. Підступатиме смерть, лиш на небі Він кнопку натисне. Як же жити, коли... знаєш сутність свого епілогу? Незалежні? Брехня! Гарний жарт чи якась небилиця. Бо на кожному з нас непомітні для ока кайдани. А в кінці тільки вічна пітьма, і мені без різниці, Чи згадаєте словом хорошим мене, чи поганим.
4
0
76
Захисник
Велика честь у слові «Захисник», За сина, чоловіка, брата – гордість. Свою країну боронити звик І Батьківщині служить він на совість. Надовго покидає рідний дім, Бо має бути ненька у безпеці. Сімейний проглядаючи архів, Тебе чекає мила з болем в серці. Таким же залишайся назавжди, Долай і нездоланні перепони. І за собою ти людей веди, Гарячий норов хай не охолоне. Здоров'я хай міцніє, як вино, А шлях веде до самої вершини. І душу зігріває хай любов До милої та неньки-Батьківщини!
8
0
241
Як жити далі
Як жити далі??? Що без тéбе... Та що з тобою... тільки біль! Кому молитися на небі, Щоб я не вірила тобі? Вже не чекаю, відпустила, А в серці лагідно шкребе. Чи є на світі більша сила, Ніж я, кохаюча тебé? Минув той час, коли готова Була пробачити усе. Ти ранив душу знову, знову, Неначе серп, неначе серп. А що тепер? Ти повернувся... І хочеш далі, як колись? Я далі просто відвернуся, Як відвернувся ТИ колись. Мене ти більше не зігрієш Різким ударом по щоці. Не змокнуть витончені вії Та вже не з'являться синці. Кохання болю не приносить. У всього є своя межа. Ти перейшов її... і досить! Нам не судилося, на жаль.
10
1
107