Люби меня
Люби меня искренне, Ведь я тебе верен, Люби всем сердцем, Но люби и умом. Коль далеко мы телом, Душою мы близко. И кто любить так может, Безумно счастлив тот.
2018-01-20 05:02:14
54
3
Комментарии
Упорядочить
  • По популярности
  • Сначала новые
  • По порядку
Показать все комментарии (3)
Ангелина Хентай
Как-то не складно.
Ответить
2018-01-22 20:32:31
Нравится
Андрей Викторов
@Ангелина Хентай пускай будет так 😉
Ответить
2018-01-23 05:05:22
Нравится
Андрей Викторов
Кстати, это художественный перевод стихотворения на латыни :)
Ответить
2018-01-23 05:06:25
Нравится
Похожие стихи
Все
Не влюбляйся в меня, не надо..
Не влюбляйся в меня, не надо, Я не тот, кто умеет любить. Для тебя я останусь загадкой, Чтобы чувства твои не сгубить. Не влюбляйся в меня, не надо, Не умею я ярко светить, Пусть твоя улыбка - награда, Но мне придётся тебя отпустить. Не влюбляйся в меня, не надо, Я хотел бы тебя уберечь, От напастей всех и капканов, Что придумала нам эта жизнь. Не влюбляйся в меня, не надо, Будь счастливой, прошу, без меня. Я останусь для тебя неразгадан, И буду гореть, лишь для тебя. #преображение_сб
53
24
548
Останній лист останнього солдата
Десь поблизу лунає канонада, В окопі молодий сидить хлопчина, І пише лист, і пише лист до брата, Останній лист останнього солдата. "Ну здрастуй брате, як ти ся там маєш? І як живеш? І як ти виглядаєш? Чи вже забув? Чи все ще пам'ятаєш? Одного я таки боюсь тут, знаєш. Не боюсь ворожого снаряду, Не боюсь померти у бою, За свої гріхи сплатити плату, І душу на війні згубить свою. Давно я все це брате не боюсь, Цього робити власне і не треба, Не зна чого, та я найбільш чомусь, Боюсь мій брат поцілити у тебе." І раптом - гамір, галас шум і крики, Попадали замертво побратими, Упав і він, тримаючи конверта, В морозні трави свіжої озими. Його убивця швидко підійшов, Підняв листа і прочитав - до брата, Тихенько прокотилася сльоза - Останній лист дійшов до адресата.
54
17
2161