Різне
"Котий дождь"
Говорят, есть остров в небесах
Он летает, спрятан облаками.
А на острове том проживают
Белые коты с крылами.
Говорят, когда коты смеются,
Радуга на небе светит.
А когда котейки плачут
Дождь идёт, крупнее нету.
Если дождь пошел особо крупный
Не ленись, и выгляни в окошко
Помаши рукой с приветом в небо
Чтобы не расстраивалась кошка.
Улыбнись навстречу ливню
Ведь к...
Читати далі
Думки вголос
(18+) Ви прекрасний, наче ранок
Сонячний, морозний січня...
І , мабуть, для багатьох панянок
Ви цікавий є (цілком логічно).
Та для мене більш цікавий Переможець -
Той, хто серце зміг моє відкрити...
Й досі він мене вважає
Гідною уваги й квітів...
Ви - прекрасний лікар і людина...
Вчитель, вірний друг, товариш...
Ну а він - уся моя родина...
Серце, друже, сильно не обманиш...
Це не Ви обручку...
Читати далі
رجوع رواية Beyond The Collar
Новини
(18+) هاي كيفكن؟ اتمنى تكونوا مناح اشتقتلكم كتير كتير المهم بكرى راح ترجع رواية Beyond The Collar للتحديث كونوا مستعدين
Думки вголос
(18+) Стіральная доска
Манірно зависає на балконі.
Мордяку кривить,
Дисплазію прикрива долоні...
Та лиш найбільше
Дивувались люди:
Доска хотіла
Випнуть груди...
У інших - динькі, персики,
Арбузики, планети...
Якщо нема грудей -
Не вичавиш
Їх ніяким
Корсетом...
Mumbai Escort Service With VIP Call Girls Agency 24/7
Особисте
Premier Escorts Service: Unforgettable Experiences with Elite Call Girls Mumbai
Here is our warm welcome Maya Bansal to the best escorts service in Mumbai in this great city of seduction, where class, charm and discretion are randomly mixed in moments that echo in your heart and mind. At our call girls company we are committed to providing you with the most outstanding companionship, a mix and ma...
Читати далі
Думки вголос
(18+) Ти - ніжне й романтичне ведмежа,
Яке не знає, де подіти руки.
Не хочеш ближче бути - ця межа
Запалює в мені вогонь й солодку муку...
Такий гарячий і такий м'який
В твій світ прорватись дуже легко...
Та я не хочу ображати
Мою "диснеєвську принцесу"...
Хоч демонічная натура
Так тягне
Доторкнутися
До пресу...
Думки вголос, Особисте
В этом году я не встретила лето так официально: без «Привет, июнь!» и «Здравствуй, лето!». Видимо, на то были свои причины.
Но приход его чувствуется. Ведь лето — оно и в Африке лето.
Только представьте: впереди целое лето! Радоваться, как школьники, — хорошее дело. Как будто всё спокойнее и естественнее стало. Как будто так и должно быть там, где ты. Не просто название — а реальность.
И нет, я не...
Читати далі
О людях и ожиданиях
Думки вголос, Особисте
На своём личном опыте скажу, что ожидания от людей и привязанность — дело такое, сомнительное и не без последствий. Стоит ненадолго сменить обстановку или посмотреть на ситуацию со стороны, и замечаешь, что всё не так уж и восхитительно, как казалось.
Конечно, нужно любить даже своих врагов, как говорится в одной мудрой книге. Но вместе с тем важно беречь своё сердце и быть мудрым в выборе близких...
Читати далі
Думки вголос
(18+) Отрута - всюди...
Сяє сонце чорне
Й тумани чорні
Закривають
Сонце золоте.
Є той, хто втішить
І пригорне...
Та лиш не той...
І все -
Не те...
Думки вголос
(18+) ***
Я розповім про те, що сталось...
Ти ж... просто вислухай мене...
Здавалось - просто закохалась...
Здавалось - швидко все мине...
З початку ясно було - все це марно
Майбутнього нема в стосунках цих
Але летіла в прірву, як примара...
Кохала ... і згорала... за двоїх...
Й кілок у серце забивала
Тому, хто доброту творив...
За дурника його тримала
Ментально нищила, без слів...
Ти знаєш...
Читати далі
Книголють 5.0
Новини, Думки вголос, Потрібна допомога
Дуже близька мені людина, вже доволі довгий час веде телеграм канал про колекційні фігурки, іграшки та комікси, а також проводить благодійні аукціони на підтримку наших Збройних Сил.
Зараз він долучився до збору «Книголють 5.0» й має зібрати 10 тисяч гривень до основного збору на 2 млн гривень, мета якого є закупівля: 5 дронів «Вампір» та 5 систем дистанційного керування дронами R2D2 для воїнів...
Читати далі
Новий проект
Відгуки та рецензії, Новини, Потрібна допомога
Давно я тут не був , але тепер я працюю над sci-fi хоррором під назвою "Станція №6" я вперше працюю над таким стилем , тому хотів би що кому таке цікаве , то прочитати і лишити відгук як вам. Всім дякую
Запрошення
Новини
У зв'язку з тим що сайт припиняє діяльність запрошую на мою сторінку. https://booknet.ua/sol-umbra-u11480777
Думки вголос
(18+) ***
Мріями линула до зірок
Молилась на ранню росу...
Жила у світі, серед книжок,
Ростила довгу косу...
Як пишна булочка і стиглий персик
Тихо лежала в тарілочці.
Не допускала у свій мирний світ
Зайчиків (тільки лиш білочок).
Та дикий Котик вибив з ноги
Ворота маленького Раю.
Шкрябав дерева, валявся в траві
Нявкав "Тебе я шукаааю!!!"
"Добре, живи тут тихенько, але
Ворота я знову закри...
Читати далі
Думки вголос
(18+) А пам'ятаєш, як просив
Не мучити
Так
Ніжними словами?
І через кілометри
Мій посил
Летів до тебе,
В листуванні.
І як хотілося в твої обійми,
Відчути запах
І тепло...
І лиш з тобою
Стати вільною...
Від одягу...
Та не свезло...
"Не треба.."
"Ні..."
Ножем у душу...
Як боляче,
Що вибирають
Не тебе...
Знов море сліз
Створити мушу
Допоки
Все
Оце
Мине...