BON BON
@bon_bon_c0xu
Вірші Всі
Не
Не згубило мене перо Не згубив мене мій талант Не став я одним із тих Хто продав власну гідність за гроші та славу Не став я наймитом сили Не став я рабом влади Я стояв, я насмерть стояв проти того Хто мою працю намагався забрати. Може, не такий вже я й високий поет Ні премій, ні грамот я з мобою не маю. Не маю чим похвалитись, не маю я слави Та от гордість власну я все ж зберігаю. Вона прямо тут, завжди при собі Хочеш купити? Дзуськи тобі! Хоч вбий мене Та я не стану таким, як ти.
0
0
42
Ріка
Тече ріка горная Тече-пропливає. Схилилася над нею дівчина Плаче-ридає. І нечутно той плач, Не видно тих сліз, Їх ріка пожирає. Сльози течія забирає Голос шум ріки поглинає. Плаче дівчина, стогне вона Та не чує того ріка.
0
0
129
Кохання
Я буду вічно жити! Довіку співати своїх пісень! Душа моя буде вічно блукати Серед величних карпатських лісів! У серці своїм кохання замкну Ніколи я більше не полюблю! Буде літати моя душа З замкненим коханням у серці Серед зірок на ясному небі. Буду спостерігати, буду дивитись За життям тих чи інших істот, За їх любовью, за їхнім коханням Насолоджуючись своїм, у серці Навіки замкнутим, замурованим.
4
0
232