BON BON
@bon_bon_c0xu
Книги Всі
Вірші Всі
14
Так, це легше Кинути все, що робив. Відмовитись від усього. Та чи зробиш ти це? Я просто кажу собі: це ще не кінець. Дорога ще не пройдена до кінця. Дорога чекає твого кроку І продовження подорожі. Історія є циклічною Як був захід, так і настане світанок. Так і мій вогонь не перестане вирувати Попри шторми та грози цього життя. Тож, що я хочу сказати цими словами: Не кидай дорогу, чувак Твій горизонт тебе чекає І твій захід ще не настав.
1
0
68
Не
Не згубило мене перо Не згубив мене мій талант Не став я одним із тих Хто продав власну гідність за гроші та славу Не став я наймитом сили Не став я рабом влади Я стояв, я насмерть стояв проти того Хто мою працю намагався забрати. Може, не такий вже я й високий поет Ні премій, ні грамот я з мобою не маю. Не маю чим похвалитись, не маю я слави Та от гордість власну я все ж зберігаю. Вона прямо тут, завжди при собі Хочеш купити? Дзуськи тобі! Хоч вбий мене Та я не стану таким, як ти.
0
0
70
Ріка
Тече ріка горная Тече-пропливає. Схилилася над нею дівчина Плаче-ридає. І нечутно той плач, Не видно тих сліз, Їх ріка пожирає. Сльози течія забирає Голос шум ріки поглинає. Плаче дівчина, стогне вона Та не чує того ріка.
0
0
155