BON BON
@bon_bon_c0xu
Книги Всі
Вірші Всі
Ріка
Тече ріка горная Тече-пропливає. Схилилася над нею дівчина Плаче-ридає. І нечутно той плач, Не видно тих сліз, Їх ріка пожирає. Сльози течія забирає Голос шум ріки поглинає. Плаче дівчина, стогне вона Та не чує того ріка.
0
0
40
Кохання
Я буду вічно жити! Довіку співати своїх пісень! Душа моя буде вічно блукати Серед величних карпатських лісів! У серці своїм кохання замкну Ніколи я більше не полюблю! Буде літати моя душа З замкненим коханням у серці Серед зірок на ясному небі. Буду спостерігати, буду дивитись За життям тих чи інших істот, За їх любовью, за їхнім коханням Насолоджуючись своїм, у серці Навіки замкнутим, замурованим.
4
0
142
Ранок
Ранок цей чудовий, Тихий, світлий та спокійний. Десь далеко, десь у полі Лунає пісня чудна. Хто це співає та звідки Той спів до мене летить? Йду я по полю Пісні тої шукаючи. А вона все луна та луна... Щоразу далі й далі від мене тіка. Спинився я, та дивлюся У синю безодню небес. І спів зі мной спинився, Заспокоює, лікує мене. Так, цей ранок чудовий, Світлий і спокійний, Наповнений сонцем.
5
0
158