Марія Папроть
@bp4u
Тверезий погляд на життя Початківець без правил Повторююся ,щоб наголосити
Стихи Все
Роздуми
Знаєш, Ти звалився мені із небес на голову. Не чекала від тебе всієї історії. Я думала, що ти просто пограєшся мною і підеш. Але ж ні, я тебе зачепила. Так тепер мені пишеш ти вірші, Пишеш наніч як сильно кохаєш, Як жити без мене не знаєш. А я все ще сиджу в тишині. І міркую : навіщо тобі? Навіщо уся ця історія? Усі ці проблеми, Цей біль? Я ж просто бувала на волі, А ти як мисливець, повір. Я ж досі тебе не сприймаю, Я все ще кажу відійди, Але ти не хочеш, я знаю. Я чую нутром, як і ти. Але ж пам'ятай! Є кінець! І вічно з тобою не буду, Не хочу я цього бруду, Який із розлукою є.
3
0
286
Кохання
І вже у кожного є вірш про це кохання. Яке уперше чи востаннє. Коли для інших граєш ту людину, яку б навіть Люцифер не покинув. А так, на самоті ти вже не той, просто, як попіл із землі - нещасний. Та з часом появляється іскра, яка міняє все нутро... Тобі вже не потрібно прикидатись, адже стаєш тим кого грав давно. Іскра приходить із людьми в життя, з коханими, єдиними... Та їх буває безліч за життя. Так хочеться, щоб вже не кожен з них, міняв у серці золотую нить.
4
0
320
Розвиток
Ти розвиваєшся усе життя, ніби фізично і духовно. У всьому є початок без кінця, але чи ти вважає це гріховним? Я думала, що легко все зійде, зійде провина багатьом... Але ти знаєш, це не так, бо кожен пам'ятає немов сон. Нарешті я задумалась про це, про всі ці наслідки юнацького кохання. Ніколи не сприймаючи реальність, я била в груди вогняним мечем. Та з часом бумерангом все вернулось, відчула біль такий, як ті усі. Тому прошу, охороняйтеся усюди, не бийте інших, так як і вони...
4
0
291