Діана Притула
@dianchyk3
"Не завжди так буде..."
Блог Все
Новости, Цитаты, Интересное
3
104
Новости, Мысли вслух, Личное
1
74
Интересное, Цитаты
2
6
113
Книги Все
Стихи Все
Таких як ти нема
Банально, але я не зустрічала таких як ти. І хоч з часом мовчання намагалася переконати себе в іншому Та ти завжди малювався поруч куди б не намагалася піти І з'являвся кращим в малому й найбільшому... Хто ти? Чому завжди переслідуєш у думках ? Чому увірвався таємно у мрії мої? І завжди ти найкращий на кожних шляхах Твоя крапка. Думки. Фото. Не такі як усі... Не такий... Мабуть, ти подобаєшся мені Що ти робиш, скажи? Чому не можу забути? Всі слова. Ті Рядки. Очі. Одяг. Книги. Мрії твої. Так хотілося б час із тобою назад повернути. Я дивлюся із відстані чим живеш, як ти... І радію, хоч так сумно, що не зі мною... І так хочеться якусь причину для нас знайти Щоб бути на "ми" із тобою ...
4
0
72
Не жалію
Я більше не жалію себе, свої вчинки... І на минуле не дивлюся із жалем і жахом Мабуть, так мало бути. Потрібні були всі ці зупинки, Які проводжалися плачем і страхом... Я більше не думаю, що я невдаха, нікчема... Хоча іноді таке допускаю, та зовсім мало... І хоч вже змінила свій зміст моя життєва поема І хоч я слабка, та ще життя не програла. Я більше не думаю, що скажуть люди Вони вже багато зробили, сказали, лишили І завжди в дорозі супроводжувати погляди будуть Та у житті вже багато мене це навчило. Я більше не хочу ридати. Просити. Жаліти. Жаліти про те, що ніколи не зміниш, потрібно забути... Так хочеться від усього далеко злетіти Та зламані мрії не легко вернути... І крила поламані важко лічити. Щоб знову знайти вірний шлях до мети І важко скріпити те, що в серці розбите Очими сліпими знову шлях віднайти... Та я більше не хочу здаватись... Не хочу програти власне життя. Поставлена ціль вимагає мінятись І я змінюся. Злечу. Віднайду своє власне буття.
5
0
173
Все починається з думок
Все починається з думок: і добре і погане Всі дії, і слова і правда і брехня. І часто не фізично завдають нам рани А думка після дій людей, яка прийшла. В думках малюємо життя приємне чи погане. Там визначаємо чи можемо ми щось чи ні. Там все ховається несказане, таємне І там ховаються не маски, а правдиві емоції живі. Там також є життя: можливо, не одне... Там ми творці, малюємо, стираєм... І наново наносимо сценарій, бо це все своє І буде що в кінці, ми також знаєм... Щось повертає у земне життя, так сумно Бо тут не так. Що вибір передбачить ? І часто кажуть, що потрібно діяти розумно Бо наслідок один лиш зможемо побачить. Думки будують. Вони керують і штовхають Із них виходить слово, потім дія і таке життя Все із думок. Бо силу вони мають На наше дальше невідоме майбуття. Зміни думки. І змінишся ти сам Все може бути краще, якщо так приймемо Можна любити і прощати, а можна дати волю дощам І лише є наш вибір життя як проживемо.
2
0
126