Абьюз
Абьюз

Давай, роби все, що хочеш. Називай його " папочкою", цілуй його руки, кусай шию, води язиком по ключицям, викликаючи цим, його тихі стони.
Давай, маленька! Тобі ж це подобається. Подобаються доторки, сліди від пальців, котрі, він залишає по всьому твоєму тілу, червоно фіолетові мітки, які застивають на твоїй шиї.
Давай, прошепоти йому на вухо: " Так, я божевільна, але тобі це подобається, папочка". Усміхнись, своєю солодкою порочною посмішкою, доведи до безумства.
Давай погана. Смійся з його признань в коханні, стони і насолоджуйся ударами, тони в пристрасті, витирай свою кров з обличчя, стоячи перед зеркалом.
Давай, розтоплюйся в його шепоті, шаленій, коли він притискає до стіни, і називає "маленькою шлюшкою". Опускайся нижче, йому це подобається. Доводь до оргазму, нехай ривком заходить глибоко в збоченський рот. Він причиняє тобі біль, але ти просиш ще. Отримуєш від цього всього, лише одне задоволення.
Роби йому боляче, не жалій. Вам обом - подобається. Занадто скалічені для нормальних стосунків, хапайтесь один за одного. Захлинайтесь цим божевіллям, кохайтесь, смійтесь, витирайте кров і починайте все з самого початку. Можливо це ваш останній шанс на порятунок.
© Принцеса флафа ,
книга «Я божевільна, але тобі це подобається, папочка.».
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (1)
Mank Hoody
Абьюз
Ого. Сильно.
Відповісти
2021-06-20 10:37:20
Подобається