PRO
Юлия Богута
@eleonora_vesta
Пепельная. Полярная. Сверхновая.
Блог Все
Если тебе не 18+ — не читай.
Новости, Мысли вслух
21
18
396
Мили
Новости, Мысли вслух
17
28
404
Тортикоманы
Новости, Мысли вслух
28
45
555
Книги Все
Стихи Все
Диффузия
Ты вошёл в мою жизнь, как диффузия. Прочно вьелся и стал моей частью. Мы смешались. Ты стал моей музою. Моим личным кусочком счастья. _____________________________________ Примечания: Диффузия - смешание двух веществ на атомном уровне.
18
1
145
Одноразовый стаканчик
Одноразовый стаканчик, покатился по полу. Он когда то был бумажным, а сейчас в всех на виду, Был сожжён и стал золой. От того и пепел злой.
30
2
157
Море
Море хвилюється раз. Море хвилюється два. Море хвилюється три. Сьогодні інакша я. Сьогодні, інакші слова. Сьогодні, інакший ти. А ще вчора, я просто сміялась, коли люди збивали нас з ніг. Я кидала каміння у воду, я ловила губами сніг, І не знала, що в світі існує ось такий не прикритий гріх, Коли наші кохані руйнують все що мають, заради втіх. І байдуже їм, що в тебе в серці, бо живуть вони тільки днем. Й доки ти божеволієш, плачеш - їхні зради не змити дощем. І не станеш ти цей бруд навіть спиртом, в не аипіжеш біль ножем. Ти впустила змію у груди. Ти впустила цей жах у едем. Як Титанік пливеш ти по хвилях, довіряєш йому життя. Він жбурляє тебе на схили і ти треш неначе сміття. Наче так, як якесь лахміття, і немає цьому вороття. Світ ділився на до та після ти палила свої почуття І холодна безодня прийняла твою душу таку, як та є. Навіть ні, бо ти нею стала. Стала морем, яке нічиє. Ти знесла свій маяк аж на сушу. Він тепер там гниє. Той хто хоче кохати - кохає. Кожен з нас тут шукає своє. І можливо так буде краще. Той хто нищив колись твій світ, Знищить знову його повір мені. Піромани не люблять лід. Той хто бреше, не скаже правду. Той хто любить , не звяже дріт. І у світі такого чимало. Все стабільно. І захід і схід.
20
2
180