Явища та наслідки
Світ
Мрії
Вік
Почуття та стосунки
Бійся живих
Внутрішня темрява
Стосунки. Особистий досвід та думки
Про рідню
Переконання
Мудрість бути никим
Різні люди
Прийняти та змиритися
В контексті
Справедливість
"Заборонено" - це "дозволено але не вам"
Неіснуюче життя. Брехня
Бездіяльність. Небезпечна діяльність
Т.З.М.
Дещо про містику
Вік

 Коли вам 5 або 10 років, ви вважаєте, що повноліття, це такий чарівний портал, увійшовши в який, ти змінюєш життя на краще, починаєш розпоряджатися своїм часом, отримуєш власні гроші, які можна витратити на будь-що.

Стаючи старшим, помічаєш більше. Бачиш квартплату, кредити, платне лікування, роботу та навчання, що поступово стирають твої мрії дитинства.

Наш світ створений не для слабих. Але це не означає, що треба припинити вірити в краще, людей, перестати бажати чогось. Так, буддисти, звичайно, кажуть, що бажання породжують страждання. Але в цьому вся людина. Буддист, який досяг того, про що говорить, стає вже не людиною. Це механізм, позбавлений тих емоцій, що роблять нас людьми і недоступні штучному інтелекту, ні іншим істотам.

У 5, 10, 15, 20, 25, 30 років у нас можуть багаторазово змінюватись плани. Ми в пошуках професії, сенсу, того, чого варто прагнути. Але немає сенсу. А професію часто доводиться вибирати винятково із міркувань зарплати.

Світ не жорстокий. Просто він не підлаштовуватиметься під ваші можливості. Але це не означає, що треба завжди плисти проти течії. Іноді важливо вчасно сказати "так" можливості, що відкривається. Навіть якщо страшно.

Коли мені було 14 я думав, що дорослі тупі. У 35 я розумію, що дорослих не існує. Це, до речі, не моя фраза, але я під нею підписуюсь обома руками. У світі багато великих і навіть старих дітей. Розчарованих, самотніх, хворих, злих. Вони лаються, іноді навіть у державних та міжнародних масштабах. Вони намагаються здобути більше влади, грошей, впливу. Як ті дітлахи, що в пісочниці гребуть собі всі пасочки та чужі іграшки. Вони не звикли, не вміють задовольнятися тим, що мають.

Почему так происходит?

Потому, что детей рожают и воспитывают взрослые дети. Поколениями. Они не знают, как воспитать вас. Делают, что могут, и как могут. Они живут прошлым, не успевая за изменениями.

Як вирости?

Ніяк.

Що робити?

Я кеп, але...

Найкорисніша порада - знайти хорошого психотерапевта, щоб поставити на місце ваші мізки, самооцінку, виколупав із глибин свідомості справжні бажання і прагнення. Інакше до кінця життя токсичні стосунки та зненавиджена робота, постійне відчуття самотності навіть серед друзів, нерозуміння, що ж робити далі.

Слідкувати за фізичним здоров'ям. Знаходити час на прогулянку, вправи.

Харчуватися тим, що поєднує непоганий смак та поживність.

Відкладати потроху. В валюті - готівкою. Бо не завжди будуть працювати банкі. В гривні - частково теж готівкою. Не завжи працюватимуть банкомати.

Не вкладати в піраміди. Не вкладати в МЛМ.

Купувати золото, бо воно зростає за 4-5 років. Ніколи не робити 100% інвестицій в щось одне. Рятуйте себе від потенційних втрат.

Вкладати в освіту. Вчити те, що потрібно на ринку. Дивитися, що в тренді.

Вкладати в майбутні спогади. 

© Владислав Безлюдний,
книга «Буття».
Почуття та стосунки
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (7)
Чёрная Кошечка
Вік
Я бы добавила, что возраст — условное число. Просто с годами мы больше видим.
Відповісти
2018-12-25 14:08:41
3
Ria
Вік
Про буддистов точно подмечено. Но могу сказать, что многие радости жизни им не знакомы, именно потому им легче отказаться. Но человека проверяют в двух условиях. Когда у него есть все и когда нет ничего. Не сложно понять, если вытащить их своих условий ваккума, большинство сорвутся. Буддисты не все лапочки и наркота среди них на легком ходу довольно часто. Психологи, как часто они вам помогали?
Відповісти
2018-12-25 16:19:36
Подобається
Artem Kachmar
Вік
@Чёрная Кошечка не всегда , здесь все зависит от человека и насколько он развит, сколько он был в системе которая ограничивает его, сколько он времени провел в раздумьях. Возьмём ребенка которому 10-15 лет: он может в некоторых случаях видить больше и шире просто потому что не загонял себя в рамки.
Відповісти
2024-02-23 12:52:51
Подобається