Катерін Брейк
@katya_lebedenkova
L'amour est comme la guerre facile à déclencher et difficile à arrêter. (G. L. Mencken)
Блог Всі
Глава 3...
Новини, Цікаве, Думки вголос
7
134
Хм..
Новини, Цікаве
4
76
Паралельний Світ
Новини, Цікаве
5
168
Книги Всі
Вірші Всі
Скажи коли
Скажи коли мені.. Закінчиться це лихо.. Коли тепер мені тебе чекати? Якщо ти загинеш я ж собі не пробачу.. Ти ж мій коханий принц,герой,і воїн неземний.. Якщо та нитка обірветься, Значить не з тобою ми тепер.. Пробач...
8
0
132
Втратити голову
Я втратив голову від неї.. Від краси її.. Від уст її.. Він неї самої коханної Крісті.. Від долі що згубила мене.. Як ж пробачити мені тепер її.. Я ж тепер жити не зможу.. Й не засну я тепер.. Поки непробачу її.. Кохана Крісті моя посміхнись!
5
0
128
Друже ти загубився..
Друже ти в ній загубився, І певно не втратив сил.. Жити далі без неї, У ній щось було від весни рокнроллу та висоти... Вона така одна,така моя! Це просто брехня,я не вірю у це!! А ти вір,вона ж така одна повір! Не слід втрачати шанс на ішних Підійди і обійми,та поцілуй! Кохання,підіймає до низу кидає! Там руки цілують гітарнії лади.. Вона така одна,така моя! Я не можу забути того що відбулося між нами.. Не можу забути і все! Я ж кохав її всім серцем,любив та втратив голову через неї,через її ж красу неземну! І знаю що вона мене кохала й кохає! Вона моя!Я не розлюблю її,та погляд ласкавий її.. Для усіх я ніхто і звусь ніяк! Лиш для неї принц я! Та красивий молодий,як квітка що розквітає! Кохання робить мене божевільним,що аж морочиться голова від усмішки її. Та бачу я її в останній раз-Вона моя!Така моя!!
5
0
130