Ілля Мар'ян
@maryanillya
Артист, гуморист, музикант, письменник і все на рівні аматора.
Блог Всі
Читач, відізвись!
Новини, Різне, Потрібна допомога
3
38
Браття і сестри, я живий!
Цікаве, Новини, Різне
5
1
19
Цікаве, Новини, Різне
4
45
Книги Всі
Вірші Всі
"Фортуна любить сміливців..."
Фортуна любить сміливців, Історія не приймає "якби". Хочеш гідно прожити - крутися, Або ж все на пальці крути. Всесвіт обожнює мрійників І вірним підморгує Бог. Лише ті, хто бувають надійними, Досягають нових перемог. Життя ненавидить кожного І кожному б'є під дих, Але хто піднятись спроможний, Той вище, ніж в космос, злетить.
10
0
577
Єдина серед тисяч
Серед тисяч повій Я зустріну єдину, Ту нестерпну, яку не люблю. Вона дасть мені знижку, А може, запише, Хоча точно цього не скажу. Триста гривень за час -- Щось задешево сильно... Це, напевно, по акції, або сотий клієнт. Нехай витре пилюку, Потім посуд помиє, Якщо руки не з дупи ростуть. Серед тисяч дівчат Пошукаю єдину, Ту чарівну, яку полюблю. Вона дасть мені в пику, А може, запише Десять цифер, на які подзвоню.
6
0
659
Прірва
Пліснява їсть мене, ніби павук, Я заклопотаний, в справах похований Чую лиш сірості в'ялений звук. Кожен набожний на демона схожий, Я ж лиш обгортка від снікерса, друг. Тіснява лізтиме, але не з'їсть мене. Я без смаку, емоцій, жалю Стрибну у прірву, де зорі не світять І хоч у яму без крил полечу. Там, десь на дні, я в небутті Хочу прокинутись і не затриматись В світі, де темряві я вже не треба. Знаю, реальності вже не зачеплюся, Але я прийду у снах ще до тебе.
6
5
558