друг
У меня есть лучший друг, У него есть свой маршрут.. Разбираясь в тонкой лести, Пью печали звёздных слуг. Где же ты, мой милый друг? Я страдаю от разлук, В мире тьмы и вечных вьюг.. за идею спасибо @zzxzz87
2018-10-31 19:01:46
88
5
Комментарии
Упорядочить
  • По популярности
  • Сначала новые
  • По порядку
Показать все комментарии (5)
(-Бэнди EXE-)
я тронут
Ответить
2018-10-31 19:18:56
Нравится
Яна Тарасюк
@(-Бэнди EXE-) ахаха, бывает 😅
Ответить
2018-10-31 19:19:10
Нравится
Даниил-Дейл Филиппов
Проституткой как, но душевно!
Ответить
2020-05-16 06:37:18
Нравится
Похожие стихи
Все
Пóдрузі
Ти — моє сонце у похмурі дні, І без тебе всі веселощі будуть чужі. Ти — наче мій рятівник, А я — твій вірний захисник. Не кидай мене у часи сумні, Бо без тебе я буду на дні. Прошу́, ніколи не залишай мене одну, Адже без тебе я точно потону. Хто я без тебе? Напевно, мене просто нема... Розкажу я тобі про все із цього "листа". Постався до цього обережно і слушно, Щоб не подумала ти, що це, може, бездушно. Адже писала я ці рядки довго, І ти не посмій не побачити цього! Ми же ж з тобою змалку завжди були разом, І дружбу нашу не зруйнуєш навіть часом. А ти пам'ятаєш, як на кухні говорили про хлопців? Ми зберігали всі секрети, наче у таємній коробці. Смієшся ти, як завжди, смішно, І не сказати про це буде грішно. Дуже подобаються мені наші розмови, Особливо, коли ти "ламаєш" свої брови. Чудово, коли твоя найкраща подруга — сестра. Адже не залишить в біді ніколи вона. А завжди буде поруч. Навіть якщо сам чорт стоїть ліворуч.
50
15
1412
Настало время перемен
Настало время перемен, Моя душа кричит об этом. Вновь поднимаюсь я с колен И становлюсь опять поэтом. Что было, то уже прошло, Устало сердце грусти внемлить. На небе солнце вновь взошло, Настрой мой прежний не приемлет. Со свежим взглядом я смотрю, На то, чего не замечала. Я новый шанс себе даю В который раз начать сначала. И верю, осень принесёт Мне мыслей свежее дыханье. Лицом фортуну повернёт И к жизни возродит желанье!
62
25
951