Anna Gera
@my_own_story
"Я хочу увидеть жизнь. Ухватиться за нее обеими руками. Хочу всего." Нил Гейман
Блог Все
Личное, Мысли вслух
1
37
Личное, Мысли вслух
2
12
♥️♥️♥️
Личное, Мысли вслух
2
38
Книги Все
Стихи Все
Маленькая девочка...
Маленькая девочка, Кричала во тьме. Она молила о пощаде, Скрываясь во мгле. Девочка плачет, Ведь больно ей жить. Она постоянно рыдает, Родных тяжело хоронить. В ее душе уже пустота, И крик весь утих. Она ведь осталась одна, И нету больше живых. Сиротка притихла, Ей больно дышать. Она одинока, Но об этом не стоит кричать. Ведь всем все равно, Они не одни. Их не разбили, Они не знают цены.
5
0
76
Ти
Згадую той день, Коли твій погляд зустріла. З мільйона людей, Лиш тебе я кортіла. Я несамовито бажала, Дивитись на тебе вічно, Але все це на жаль, Закінчилося трагічно. Мені здавалося, Між нами щось було. Як сильно мені хотілося, Щоб між нами щось вибухнуло. Але ти змусив, мене кричати, Розбив мені серце на тисячі шматків. Змусив мене що ночі ридати, І нагадував про себе мільйони разів. Ти дав мені зрозуміти, Що я для тебе лиш гра. Навіщо тоді знущатись, Навіщо робити це дарма? Я бігла на кожен твій поклик, Забувши про все і про всіх, Я не готова про тебе забути, Але більше принесу тобі втіх. Я стану знову собою, І серце собі поверну. Я більше не піддамся спокусі, І свої почуття на підлогу жбурну. Ти більше ніколи не зможеш, Свої ноги об мене витирати, Я краще себе зламаю, Ніж дозволю тобі свою душу на шматки роздирати.
4
4
202
Скільки часу пройшло...
Скільки часу пройшло? Не можу пригадати. Навколо все зів'яло, А мені боляче і хочеться кричати. Чому ж любов така несправедлива? Напевно через тих людей, Що звуться — погань паршива, І від яких не відірвати очей. Через них час не повернути, І серце не зібрати з мільйона камінців. Лиш можна у своїй болі утонути, І приховати сліди від рубців. Проте час такий настане, Що біль на другий план відійде, Знайдеться щось більш кохане, Що серце твоє теплом огорне.
2
0
194