Nak Soo
@nak_soo
Це мій перший акаунт,є ще один ( також NakSoo ) Тому вірші і книга будуть і там і там 😙
Блог Всі
Я тону в собі
Думки вголос, Особисте, Цікаве
4
174
Легенда
Відгуки та рецензії, Думки вголос, Цікаве
3
183
"Врятуй мене Соль'
Думки вголос, Особисте, Цікаве
3
123
Книги Всі
Вірші Всі
Чуєш,мила?
Я тебе згадав, чуєш, мила? Згадав моменти ті, Коли серце завмирає, Коли бачив очі твої ясні. Я згадав, у що я вірив, Вірив в наше майбуття. Я знав, буде тяжко, але мріяв, Мріяв про тебе, моя надія. Я забув, забув і так жалію: Як я міг не вберегти Ті миті, які я прожив з тобою? З тобою я б обійшов всі світи. Я тебе згадав, чуєш, мила? Згадав, як сильно я кохав. І досі кохаю, бачиш, Знову моє серце завмирає
2
0
52
Спасіння
Як крапля дощу, що падає вниз, Я також лечу безупинно. Смілива й сильна, кажу я собі, Та знову падаю в прірву. Здіймаюсь над морем надій, Та стрибнути мені не в силу. Я не сама, зі мною є ти, Той, хто дав мені віру. Як вогонь і вода, з тобою ми, Протилежності не поєднані. Про сумісність тут мови немає, Моя душа так гірко страждає. Я так жадала висоти, І кисень все хапала дужче, Поки не прийшов ти, Хмари нависали гуще. Ти лучик сонця біля мене, Хоч темрява живе в мені. Зумів змінити світ печалі, Ти зігріваєш без вагання. Я все ще падаю униз, І чую серця свого бриз. Той бриз веде мене крізь ніч, Зустрілись ми віч на віч. Як крапля дощу, що падає вниз, Я знала би тільки падіння. Та з тобою лечу у височінь, І знову знаходжу спасіння. Вогонь у мені не погасне, Я їду вперед безупинно. Там, де горить завжди світло, І звук тремтіння затихне.
4
2
43
Я вічність,а ти надія
Моє серце назавжди твоє, Живе чи мертве? Чекатиму я на тебе Серед провулок безсмертя. Я залишусь таким навіки, До останньої твоєї миті, Коли серце враз зупинилося І очі твої закрилися. Я знаю, розумію, що час спливає, І з роками сум минає, Та досі тебе в пам'яті тримаю І лиш Бога благаю. Хай буде життя на небі, І богиня моя зійде, Обернись у бік долі, І тоді я побачу тебе. Зворотньої дії немає, І кожного разу питаю: Коли кінець настане, Коли я зможу здолати. Той порив надій і вітрів, Ти кохання моє, я знаю, Та лиш в пам'яті знову тримаю, Я безсмертний серед віків. Але твоє життя закінчилося, І як би хотів змиритися, Та досі серце шалено тремтить, Як згадую, що мене душить. Ти у сні мені являєшся, І так щиро усміхаєшся, Я вічність, а ти надія, І разом ми течія віри.
2
0
47